تاریخ انتشار : شنبه 19 شهریور 1401 - 21:33
کد خبر : 3405

آمادگی بانک توسعه تعاون در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی

آمادگی بانک توسعه تعاون در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی

بانک توسعه تعاون در راستای خدمات‌رسانی بانکی در ایام اربعین اقدام به فراهم نمودن تمهیدات لازم و خدمات مناسب جهت ارائه به زائرین پیاده‌روی اربعین حسینی نمود. گفتنی است بانک توسعه تعاون در ایام پیاده‌روی بزرگ زائرین اربعین حسینی در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های مرزی استان های خوزستان، ایلام و کرمانشاه پیش‌بینی شعب کشیک جهت

بانک توسعه تعاون در راستای خدمات‌رسانی بانکی در ایام اربعین اقدام به فراهم نمودن تمهیدات لازم و خدمات مناسب جهت ارائه به زائرین پیاده‌روی اربعین حسینی نمود.

گفتنی است بانک توسعه تعاون در ایام پیاده‌روی بزرگ زائرین اربعین حسینی در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های مرزی استان های خوزستان، ایلام و کرمانشاه پیش‌بینی شعب کشیک جهت ارائه خدمات بانکی(تا ساعت ۱۷:۰۰) ویژه این ایام را از تاریخ(۱۴۰۱/۰۶/۱۹ تا ۱۴۰۱/۰۶/۳۰)منظور نموده است.
قابل‌ذکر است خدمات بانک توسعه تعاون در استان‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان در نقاط مرزی جهت ارائه خدمات پول رسانی به زوار، افزایش برداشت پول ازATM تا سقف ۵میلیون ریال، در دوره زمانی (۱۴۰۱/۰۶/۰۸ تا ۱۴۰۱/۰۷/۰۵)، پیش‌بینی شعب کشیک و افزایش ساعت کاری شعب مرزی در ایام اربعین در شهرستان‌های خرمشهر، آبادان سوسنگرد و شعبه شوش در استان خوزستان، شعبه مهران و شعبه ایلام در استان ایلام، شعبه قصر شیرین در استان کرمانشاه می‌باشد.
شایان ذکر است بانک توسعه تعاون مواردی چون تهیه و تدارک بیش از ۴۳۷هزار بطری آب معدنی برای ارسال به سه استان مرزی، مشارکت با موکب شهدای کارگر وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در تهیه (۴ دستگاه آب سرد کن) و همچنین ارسال اقلام و ملزومات سفر زوار اربعین را در جهت کمک به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رخداد بر عهده دارد.