تاریخ انتشار : جمعه 18 شهریور 1401 - 11:34
کد خبر : 3359

فروش دینار عراق در ۱۷ شعبه بانک تجارت تهران

فروش دینار عراق در ۱۷ شعبه بانک تجارت تهران

علاوه بر ۱۰۶ واحد ارزی و شعب ارزی ریال، بانک تجارت در سراسر کشور، ۱۷ واحد ارزی و شعبه جدید این بانک در تهران آماده فروش دینار عراقی به زائران کربلای معلی هستند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک به منظور رفاه حال زائرین عتبات عالیات و تسهیل

علاوه بر ۱۰۶ واحد ارزی و شعب ارزی ریال، بانک تجارت در سراسر کشور، ۱۷ واحد ارزی و شعبه جدید این بانک در تهران آماده فروش دینار عراقی به زائران کربلای معلی هستند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک به منظور رفاه حال زائرین عتبات عالیات و تسهیل و تسریع در فروش ارز اربعین، ارائه خدمات به زائرین عتبات عالیات را به‌عنوان نخستین بانک کشور از روز یکشنبه ششم شهریور ماه در واحدهای ارزی منتخب سراسر کشور آغاز کرد، ساعت کاری و تعداد واحدهای فروش ارز را از ۵۶ به ۱۰۶ واحد افزایش داد و به تازگی ۱۷ واحد ارزی دیگر در شهر تهران را برای فرروش دینار عراقی به این واحدها اضافه کرده است. بر این اساس واحدهای ارزی، شعب ارزی ریالی و دوایر ارزی منتخب بانک تجارت از تاریخ شانزدهم تا بیست‌و‌چهارم شهریورماه از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۱۸ و در روزهای جمعه مورخ هجدهم و بیست‌و‌پنجم شهریورماه از ساعت ۸ الی ۱۶ بدون وقفه و تعطیلی نسبت به فروش ارز به متقاضیان اقدام می‌کنند. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای خرید ارز اربعین با همراه داشتن اصل‌کارت ملی، دارا بودن کارت بانکی و شماره تلفن همراه به نام متقاضی و ارائه کد رهگیری سامانه سماح (سامانه ثبت‌نام زائر اربعین – کد ۱۰ رقمی) به نزدیک‌ترین واحد ارزی منتخب بانک تجارت در تهران و استان‌های مختلف کشور مراجعه کنند.

برای مشاهده لیست اسامی واحد‌های ارزی منتخب بانک تجارت به فایل پیوست زیر مراجعه کنید.

برچسب ها : ،