تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 شهریور 1401 - 4:25
کد خبر : 3335

قدردانی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی کمیته امداد

قدردانی از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی کمیته امداد

در مراسم تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره)، از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان یکی از بانک‌های عامل در اعطای وام به مددجویان کمیته امداد تقدیر شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این مراسم که با حضور دکتر «اصغر ابوالحسنی هستیانی» قائم مقام

در مراسم تقدیر از یاوران اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره)، از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌عنوان یکی از بانک‌های عامل در اعطای وام به مددجویان کمیته امداد تقدیر شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این مراسم که با حضور دکتر «اصغر ابوالحسنی هستیانی» قائم مقام بانک مرکزی، دکتر «سید عباس حسینی» معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، «سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و حجت‌الاسلام و المسلمین «محسن کازرونی» رئیس هیأت امنای کمیته امداد برگزار شد، از دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌‌الحسنه مهر ایران تقدیر شد.
گفتنی است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یکی از بانک‌های عامل پرداخت وام به مددجویان کمیته امداد است و تا کنون بیش از۵۴۰هزار فقره وام به ارزش ۵۸هزار میلیارد ریال با هدف توامندسازی مددجویان کمیته امداد پرداخت کرده است.