تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 شهریور 1401 - 23:53
کد خبر : 3325

۱۶ شعبه و پنج باجه بانکی پست بانک ایران به زائران اربعین حسینی خدمات ارزی می‌دهند

۱۶ شعبه و پنج باجه بانکی پست بانک ایران به زائران اربعین حسینی خدمات ارزی می‌دهند

۱۲شعبه شهری و پنج باجه بانکی روستایی در مناطق مرزی و چهار شعبه پست بانک ایران در تهران برای ارائه خدمات ارزی به زوار اربعین معرفی شدند. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، سه شعبه مرکزی اهواز، خرمشهر و سوسنگرد در استان‌ خوزستان، شعب مرکزی ایلام و مهران در

۱۲شعبه شهری و پنج باجه بانکی روستایی در مناطق مرزی و چهار شعبه پست بانک ایران در تهران برای ارائه خدمات ارزی به زوار اربعین معرفی شدند.

به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، سه شعبه مرکزی اهواز، خرمشهر و سوسنگرد در استان‌ خوزستان، شعب مرکزی ایلام و مهران در استان ایلام، شعب آزادی و قصر شیرین در استان کرمانشاه، سه شعبه نبوت، نقده و پیرانشهر در استان آذربایجان غربی و شعب بیجار و مریوان در استان کردستان در استان‌های مرزی و سه شعبه میرزای شیرازی، مستقل، فردوسی و فلاحی آماده ارائه خدمات ارزی به زائرین کربلا معلی در اربعین حسینی هستند.
همچنین باجه‌های بانکی روستایی کوت سیدنعیم در روستایی به همین نام در شهرستان سوسنگرد و سوره در روستای مثلاوی شهرستان خرمشهر، باجه بانکی بازارچه مرزی مهران در استان ایلام، باجه های بانکی فرهنگ در مرز تمرچین شهرستان پیرانشهر و باشماق در مرز باشماق شهرستان مریوان نیز خدمات ارزی به زوار ارائه می‌دهند.
گفتنی است: زوار اربعین می توانند با ارائه مدارک شامل؛ کارت ملی، شماره تلفن همراه به نام متقاضی و کارت بانکی به نام متقاضی نسبت به دریافت حداکثر مبلغ ۱۰۰ دلار و یا ۱۵۰.۰۰۰ دینار عراق با نرخ توافقی از شعب و باجه های بانکی مذکور اقدام نمایند.