تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 شهریور 1401 - 3:58
کد خبر : 3281

آغاز همکاری های بانک قرض الحسنه مهر ایران و کلینیک شهدا بیرجند

آغاز همکاری های بانک قرض الحسنه مهر ایران و کلینیک شهدا بیرجند

«وحید مراد نژاد» مدیر شعب استان خراسان جنوبی به منظور شروع همکاری های دوجانبه با مسئول بسیج جامعه پزشکی استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «وحید مراد نژاد» مدیر شعب استان خراسان جنوبی با «سرهنگ هاشم هیهات» فرمانده بسیج جامعه پزشکی استان دیدار و

«وحید مراد نژاد» مدیر شعب استان خراسان جنوبی به منظور شروع همکاری های دوجانبه با مسئول بسیج جامعه پزشکی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «وحید مراد نژاد» مدیر شعب استان خراسان جنوبی با «سرهنگ هاشم هیهات» فرمانده بسیج جامعه پزشکی استان دیدار و گفتگو کرد.
در این جلسه مرادنژاد به تشریح شرایط همکاری در قالب طرح‏ های کالاکارت، اعتبار در حساب، حمایتی و انعقاد تفاهم‌نامه های همکاری با بانک پرداخت.
وی گفت: با گسترش تعاملات پولی و مالی، علاوه بر برخورداری مردم از خدمات کلینیک شهدا، کارکنان مجموعه نیز می توانند از وام های قرض الحسنه این بانک بهره مند شوند.
در ادامه «هاشم هیهات» فرمانده بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی، ضمن اشاره به خوشنامی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در شبکه بانکی کشور و استقبال بی‌نظیر مردم از طرح ها و خدمات مطلوب این بانک، موافقت خود را جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری کلینیک شهدا بیرجند اعلام کرد.
وی افزود: در حال حاضر تفکر بسیجی در اوج شکوفایی می باشد و دستاوردهای زیادی را برای این انقلاب به وجود آورده است.
وی ادامه داد: امیدوارم تا بتوانیم با همدلی و انسجام در افزایش بیش از پیش این قدرت و تفکر نقش داشته و به جایگاه متعالی بسیج کمک کنیم.