تاریخ انتشار : سه شنبه 15 شهریور 1401 - 21:22
کد خبر : 3260

ایجاد حساب برای سپرده‌گذاران تعاونی منحله" فرشتگان"در بانک پارسیان

ایجاد حساب برای سپرده‌گذاران تعاونی منحله" فرشتگان"در بانک پارسیان

بر اساس تصمیمات اعضای هیات تصویه تعاونی منحله “فرشتگان “، بانک پارسیان برای این سپرده‌گذاران تا سقف ۵ میلیاردریال افتتاح حساب می‌کند. بر اساس این گزارش؛ سپرده‌گذاران تعاونی منحله “فرشتگان ” می‌بایست با همراه داشتن اصل کارت ملی، شناسنامه و دفترچه حساب فرشتگان و با در نظر گرفتن جدول مراجعه ذیل که بر اساس نام

بر اساس تصمیمات اعضای هیات تصویه تعاونی منحله “فرشتگان “، بانک پارسیان برای این سپرده‌گذاران تا سقف ۵ میلیاردریال افتتاح حساب می‌کند.

بر اساس این گزارش؛ سپرده‌گذاران تعاونی منحله “فرشتگان ” می‌بایست با همراه داشتن اصل کارت ملی، شناسنامه و دفترچه حساب فرشتگان و با در نظر گرفتن جدول مراجعه ذیل که بر اساس نام و نام خانوادگی می‌باشد در تاریخ‌های ذکرشده، به یکی از شعب بانک پارسیان مراجعه کنند:
الف تا پ از ۱۶الی۱۹ شهریور
ت تا ذ از۲۰ الی۲۲شهریور
ر تا ص از ۲۳الی۲۷شهریور
ض تا ق از۲۸الی ۳۰شهریور
ک تا ی از۳۱ شهریور الی ۶ مهرماه
واجدین شرایط در صورت عدم مراجعه در تاریخ‌های مشخص‌شده، امکان مراجعه در تاریخ‌های بعدی را نیز خواهند داشت.
جزییات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت وجوه سپرده‌گذاران بیشتر از سقف ۵میلیارد ریال نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.
گفتنی است؛ بانک پارسیان پیش‌تر نیز به‌عنوان بانک عامل پرداخت وجوه سپرده‌گذاران موسسه منحله ثامن‌الحجج، با قبول مسؤولیت و باهدف کمک به بانک مرکزی و دستگاه‌های نظارتی در اجرای سیاست‌های ساماندهی مؤسسات غیرمجاز ، عاملیت ساماندهی بزرگ‌ترین تعاونی غیرمجاز کشور را بر عهده گرفت .
ضمناً سپرده‌گذاران گرامی می‌توانند جهت آگاهی بیشتر از وضعیت شعب و یا اطلاع از نزدیک‌ترین شعبه بانک پارسیان به وب‌سایت بانک به آدرس parsian-bank.ir/branch مراجعه و یا با شماره تماس ۸۱۱۵۱۰۰۰ صدای پارسیان تماس حاصل نمایند.
دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی