تاریخ انتشار : سه شنبه 15 شهریور 1401 - 11:45
کد خبر : 3234

همدلی کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با آسیب‌دیدگان سیل اخیر

همدلی کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با آسیب‌دیدگان سیل اخیر

کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان با هدف کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل اخیر، نسبت به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اختصاص بخشی از حقوق و دستمزد خود به آسیب‌دیدگان اقدام کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «مرتضی بهاروند» مدیر شعب بانک در استان همدان

کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان با هدف کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل اخیر، نسبت به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اختصاص بخشی از حقوق و دستمزد خود به آسیب‌دیدگان اقدام کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «مرتضی بهاروند» مدیر شعب بانک در استان همدان ضمن ابراز همدردی با هموطنان خسارت‌دیده در مناطق سیل‌زده گفت: همدلی با مردم آسیب‌دیده یک تکلیف الهی و انسانی است و می‌تواند نقش مؤثری در التیام آسیب‌دیدگان داشته باشد.
وی بیان کرد: خیرین و علاقه‌مندان به مشارکت در امر کمک‌رسانی به نیازمندان و اقشار کمتر برخوردار جامعه می‌توانند با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تفاهم‌نامه اعتبار در حساب جاری منعقد و به افراد نیازمند وام قرض‌الحسنه پرداخت کنند.
بهاروند تصریح کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای توسعه و گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه و همسو با نیات خیرخواهانه هموطنان عزیز طرح همیاران مهر را اجرا کرده که در آن متقاضیان مبلغی را در قالب عقد صلح واریز می‌کنند و بانک از محل این طرح به پرداخت وام به اقشار نیازمند جامعه در زمینه‌های اشتغال، تأمین معیشت جوانان، بانوان سرپرست خانوار، درمان، تحصیل و همچنین بازسازی روستاها و مناطق محروم و… اقدام می‌کند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی