تاریخ انتشار : یکشنبه 13 شهریور 1401 - 22:21
کد خبر : 3120

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی:حمایت از واحدهای تولیدی دام و طیور از اولویت های بانک کشاورزی است

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی:حمایت از واحدهای تولیدی دام و طیور از اولویت های بانک کشاورزی است

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی در بازدید از «بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته»، با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای نمایش آخرین دستاوردها و توانمندی های فعالان دام و طیور است،برتوسعه تعامل با فعالان این عرصه و حمایت از آنان تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی در بازدید از «بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته»، با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای نمایش آخرین دستاوردها و توانمندی های فعالان دام و طیور است،برتوسعه تعامل با فعالان این عرصه و حمایت از آنان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی ؛ وهب متقی نیا روز یکشنبه سیزدهم شهریورماه در بازدید از این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است، ضمن بازدید از نمایشگاه با حضور در برخی غرفه ها، با مدیران و کارشناسان حاضر دیدار و گفت و گو کرد.

وی با اشاره به نقش حمایتی بانک کشاورزی از زیربخش های مختلف بخش کشاورزی به لحاظ نقشی که در کمک به تحکیم پایه های امنیت غذایی کشور دارند، خاطر نشان کرد:حمایت از واحدهای تولیدی دام و طیور وصنایع وابسته از اولویت های این بانک در پرداخت تسهیلات قرار دارد و طی سال های گذشته واحدهای تولیدی فعال در این بخش، از این تسهیلات بهره مند شده اند.

رئیس هیأت مدیره  بانک کشاورزی اجرای طرح عادلانه سازی یارانه ها  را یکی از اقدامات اساسی این بانک در تأمین سرمایه درگردش واحدهای دام و طیور با نرخ سود مناسب دانست و خاطرنشان کرد: تا کنون بالغ بر ۹۱۹۰۰میلیارد ریال تسهیلات در قالب این طرح در کوتاه ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل به متقاضیان پرداخت شده است.

متقی نیا با بیان اینکه بانک کشاورزی در سال ۱۴۰۰ تعداد ۲۲۸هزار و ۲۴۰ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۷۹ هزار و ۵۶۵ میلیارد ریال به زیر بخش دام و طیور پرداخت کرده است خاطر نشان کرد: در سال جاری و تا پایان مردادماه نیز ۱۴۷هزار و ۸۷۱ فقره تسهیلات به مبلغ افزون بر ۱۵۲هزار میلیارد ریال با هدف حمایت از فعالان این بخش پرداخت شده است.