تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 شهریور 1401 - 14:18
کد خبر : 2965

مراسم گرامیداشت «ایراندخت درّودی» در موزه بانک ملی ایران

مراسم گرامیداشت «ایراندخت درّودی» در موزه بانک ملی ایران

مراسم گرامیداشت “ایراندخت درّودی” به همت و همیاری موزه بانک ملی ایران و موسسه ایراندخت درّودی روز جمعه ۱۱ شهریور ماه در محل موزه این بانک برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این مراسم که به مناسبت سالگرد زادروز ایراندخت درّودی ، از ساعت ۱۸ الی

مراسم گرامیداشت “ایراندخت درّودی” به همت و همیاری موزه بانک ملی ایران و موسسه ایراندخت درّودی روز جمعه ۱۱ شهریور ماه در محل موزه این بانک برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این مراسم که به مناسبت سالگرد زادروز ایراندخت درّودی ، از ساعت ۱۸ الی ۲۰ روز جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ در موزه بانک برگزار می شود از آخرین چاپ کتاب زندگی نامه خود نوشت ایشان با نام “در فاصله دو نقطه…” نیز رونمایی می گردد.«ایراندخت درّودی» نامی آشنا برای بیشتر ایرانی هاست. او متولد ۱۱ شهریور سال ۱۳۱۵ در مشهد بود و هنرهای گوناگونی  چون نقاشی ، شیشه نگاری ، فیلم سازی  و … را آزمود. کارگردان، نویسنده، منتقد هنری و استاد دانشگاه رشته تاریخ هنر، با تابلوهای طبیعت کویری و همچنین نقاشی های فراواقعی اش معروف و مشهور است. لازم به ذکر است در این مراسم آخرین تابلو ناتمام این هنرمند در کنار سه پایه و صندلی کار ایشان نیز به نمایش درخواهد آمد.