تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 شهریور 1401 - 0:55
کد خبر : 2938

شمسی‌نژاد: با گسترش ابزارهای الکترونیکی مراجعه مردم به شعبه کاهش می‌یابد

شمسی‌نژاد: با گسترش ابزارهای الکترونیکی مراجعه مردم به شعبه کاهش می‌یابد

دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» در بازدید از شعبه اندیشه گفت: امیدوارم با حرکت بیش از پیش به سوی ابزارهای الکترونیکی در آینده نزدیک، شاهد کاهش مراجعات حضوری و به تبع آن خلوتی شعب باشیم. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به مناسبت هفته دولت و در جهت تکریم

دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» در بازدید از شعبه اندیشه گفت: امیدوارم با حرکت بیش از پیش به سوی ابزارهای الکترونیکی در آینده نزدیک، شاهد کاهش مراجعات حضوری و به تبع آن خلوتی شعب باشیم.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به مناسبت هفته دولت و در جهت تکریم مشتریان، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با حضور در میز خدمت مستقر در شعبه اندیشه به سؤالات و درخواست‌های مشتریان پاسخ داد.
وی ابراز امیدواری کرد تا با حرکت بیش از پیش به سوی ابزارهای الکترونیکی در آینده نزدیک، شاهد کاهش مراجعات حضوری و به تبع آن خلوتی شعب باشیم.
شمسی‌نژاد ضمن قدردانی از مردم به دلیل اعتماد به بانک که موجب ترویج سنت قرض‌الحسنه در میان آحاد جامعه گردیده، نوید داد، خدمات جدید غیرحضوری از جمله سفته الکترونیک و توثیق سهام عدالت به‌عنوان ابزار جایگزین در پرداخت وام در بانک قرض‌الحسنه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
وی همکاران خود در بانک را جهادگر دانست و از زحمات و تلاش‌های صورت پذیرفته در جهت ارائه خدمت به مشتریان قدردانی کرد.