تاریخ انتشار : سه شنبه 8 شهریور 1401 - 14:24
کد خبر : 2816

تقدیر رییس کمیته امداد از سرپرست بانک توسعه تعاون

تقدیر رییس کمیته امداد از سرپرست بانک توسعه تعاون

رییس کمیته امداد در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی از سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر نمود. در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی که با حضور رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد، مدیران بانک مرکزی و مقامات شبکه بانکی برگزار شد، سیدمرتضی بختیاری از محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آورد.

رییس کمیته امداد در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی از سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر نمود.

در همایش یاوران اشتغال و خودکفایی که با حضور رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد، مدیران بانک مرکزی و مقامات شبکه بانکی برگزار شد، سیدمرتضی بختیاری از محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آورد.
سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در این همایش با تبریک هفته دولت گفت: توانمندسازی مددجویان مهمترین کار کمیته امداد است و بر همین اساس سال گذشته با همکاری شبکه بانکی ۳۰۰ هزار فرصت شغلی برای خانواده‌های تحت حمایت ایجاد شد.
گفتنی است همکاری بانک با کمیته امداد امام خمینی (ره) سابقه ای چندین ساله دارد و پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به منظور ایجاد اشتغال از مهمترین محورهای همکاری طرفین بوده است.
شایان ذکر است سهمیه بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال پیشین با رشد ۲.۵ برابری هدفگذاری گردید و از دو هزار میلیارد ریال در سال ۹۹ به پنج هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ رسید.
تقدیر رییس کمیته امداد بر اساس تحقق حداکثری سهمیه ابلاغی بانک صورت گرفته است.
در سال ۹۹ نیز رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) تحقق ۹۹ درصدی سهمیه بانک را بالاترین سطح همکاری شبکه بانکی با کمیته امداد عنوان نموده بود.