تاریخ انتشار : سه شنبه 8 شهریور 1401 - 12:17
کد خبر : 2805

تصویب بسته تشویقی برای مشتریان خوش حساب

تصویب بسته تشویقی برای مشتریان خوش حساب

معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مسکن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و تبریک هفته دولت، مهمترین اقدامات بانک در حوزه حقوقی و وصول مطالبات را تشریح کرد.مالک آزادیان در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اظهار داشت: مجموعه مدیران بانک مسکن تلاش می‌کنند تا بهترین‌ها برای مردم عزیز

معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مسکن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و تبریک هفته دولت، مهمترین اقدامات بانک در حوزه حقوقی و وصول مطالبات را تشریح کرد.
مالک آزادیان در گفت و گو با پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، اظهار داشت: مجموعه مدیران بانک مسکن تلاش می‌کنند تا بهترین‌ها برای مردم عزیز رقم بخورد.
معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مسکن افزود: بانک به عنوان یک نهادمالی برای اینکه بتواند پاسخگوی مشتریان خود باشد و گام‌‎های جدیدی در جهت رفع یکی از مهمترین دغدغه‌های جامعه یعنی مسکن بردارد، باید منابع خود را تقویت کند که یکی از اقدامات در این راستا تلاش برای وصول مطالبات معوق است.

وی تاکید کرد: البته بانک توسعه‌ای و تخصصی مسکن همواره تکریم مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده و تلاش می‌‌کند در چارچوب قوانین و تدوین ابزارهای تشویقی به جای برخورد قهری، نسبت به وصول مطالبات جدیت داشته باشد تا با رشد منابع، بتوانیم خدمات و تسهیلات را افزاش دهیم.

معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مسکن با بیان اینکه یکی از مهمترین اقدامات در این حوزه، تدوین بسته سیاستی پیگیری وصول مطالبات بانک است، افزود: به منظور تسریع در تعیین تکلیف مطالبات بانک و مساعدت بامدیونین قراردادهای مطالباتی، هیات‌مدیره بانک با بسته سیاستی پیگیری وصول مطالبات ۱۴۰۱ تحت عنوان طرح غدیر موافقت کرد.

وی ادامه داد: بخشی از این طرح مربوط به مشوق‌های خوش حسابی جهت فرهنگ سازی در حوزه وصول مطالبات و بخش‌های دیگر مربوط به برخی تفویض اختیارها به منظور مساعدت با هموطنان دارای مطالبات غیرجاری در بانک مسکن جهت تسهیل در تعیین تکلیف پرونده‎‌های مطالباتی است.

آزادیان گفت: مشتریان دارای مطالبات غیرجاری که نسبت به تسویه نقدی کامل و یکجای کل بدهی و فسخ قرارداد در مدت اجرای طرح اقدام کنند، ازبخشودگی جرایم بهره‌مند خواهند شد.همچنین تغییر نام مدیون تسهیلات فروش اقساطی یا به بیان ساده تر انتقال مانده بدهی به خریدار جدید واحدمسکونی در رهن بانک بدون واریز درصدی از مانده بدهی در این طرح امکانپذیر است.

معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مسکن، تاکید کرد: شاخص‌ترین وجه تمایز این طرح با طرح‌های قبلی مربوط به مبحث مشوق‌های خوش حسابی واعطای تسهیلات بدون نیاز به سپرده و همچنین بدون نیاز به خرید اوراق براساس قرعه کشی بین مشتریان خوش‌حساب است.

برچسب ها : ،