تاریخ انتشار : دوشنبه 7 شهریور 1401 - 17:40
کد خبر : 2781

تقدیر از بانک اقتصادنوین به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی

تقدیر از بانک اقتصادنوین به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی

امروز در مراسمی با حضور قائم‌مقام بانک مرکزی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از مدیرعامل بانک اقتصادنوین به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی تقدیر شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در آیین تجلیل از یاوران اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) که هم‌زمان با نمایشگاه دستاوردهای اشتغال و

امروز در مراسمی با حضور قائم‌مقام بانک مرکزی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از مدیرعامل بانک اقتصادنوین به‌عنوان یاور اشتغال و خودکفایی تقدیر شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در آیین تجلیل از یاوران اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) که هم‌زمان با نمایشگاه دستاوردهای اشتغال و خودکفایی مددجویان برگزار شد، از بانک اقتصادنوین به دلیل اعطای تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیز مشارکت در توسعه و اجرای طرح‌های خوداشتغالی تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، بانک اقتصادنوین در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، علاوه بر پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به مدد جویان، در دو سال اخیر در بهره‌برداری از ۱۰۱ طرح خوداشتغالی در استان سیستان و بلوچستان مشارکت کرده است.

اخبار مرتبط: