تاریخ انتشار : یکشنبه 6 شهریور 1401 - 15:19
کد خبر : 2723

سفر سرپرست بانک کشاورزی به استان آذربایجان شرقی

سفر سرپرست بانک کشاورزی به استان آذربایجان شرقی

فریدون بهبهانی سرپرست بانک کشاورزی همزمان با هفته دولت و همراه با وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌ استان آذربایجان شرقی سفر کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان شرقی؛ بهبهانی در این سفر که به مناسبت هفته دولت برگزارشد، ضمن دیدار با استاندار و

فریدون بهبهانی سرپرست بانک کشاورزی همزمان با هفته دولت و همراه با وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌ استان آذربایجان شرقی سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان شرقی؛ بهبهانی در این سفر که به مناسبت هفته دولت برگزارشد، ضمن دیدار با استاندار و مسئولان استانی در نشست با مدیران و فعالان اقتصادی این استان شرکت کرد.

بر اساس این گزارش، بهبهانی در ادامه این سفر یک روزه ضمن دیدار وگفت وگو با کارکنان مدیریت و شعب مرکزی تبریز ، عجبشیر و بناب، با شماری از مشتریان اعتباری این منطقه نیز گفت و گو و برای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.

سرپرست بانک کشاورزی همچنین با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان بناب که با حضور وزیر امور اقتصادی ودارایی و به همت فرماندار و نماینده مردم  این شهرستان در مجلس شورای اسلامی ترتیب برگزار شد، بر مساعدت لازم برای تامین سرمایه درگردش اشخاص حقیقی و حقوقی که در زمینه تولید و بسته بندی و صادرات کشمش منطقه فعالیت دارند، تأکید کرد.