تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 مرداد 1401 - 14:15
کد خبر : 2670

پرداخت ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان از سوی بانک توسعه تعاون خراسان رضوی

پرداخت ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان از سوی بانک توسعه تعاون خراسان رضوی

بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی مبلغ ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان پرداخت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، مدیرشعب استان خراسان رضوی با ارائه گزارشی درباره میزان تهسیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان گفت: از آنجا که بانک توسعه تعاون به

بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی مبلغ ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان پرداخت کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، مدیرشعب استان خراسان رضوی با ارائه گزارشی درباره میزان تهسیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان گفت: از آنجا که بانک توسعه تعاون به منظور سیاست های ابلاغی مقام مظم رهبری و در جهت ارتقای بخش تعاونی در اقتصاد کشور تشکیل شده است همواره در اجرای مسئولیت های اجتماعی وحمایت از حوزه دانش بنیان با سیاست های دولت هم راستا بوده است و خوشبختانه از زمان آغاز دولت سیزدهم این وظیفه پررنگ تر شده است.

امین بیدختی افزود: مدیریت شعب استان خراسان رضوی در راستای عمل به وظایف خود، ضمن ارائه انواع خدمات بانکی در سال های گذشته مبلغ ۵۱ میلیارد ریال به شرکت های دانش بنیان پرداخت کرده است. مدیر شعب استان خراسان رضوی با اشاره به مسولیت اجتماعی بانک گفت: در بخش مسولیت های اجتماعی هم تاکنون مبلغ ۵ هزار و ۳۶۶میلیون ریال تسهیلات پرداخت کرده ایم که این روند ادامه دارد.