تاریخ انتشار : شنبه 5 شهریور 1401 - 0:40
کد خبر : 2598

پرداخت ۲۶ هزار میلیارد تومان به سازندگان نهضت ملی مسکن

پرداخت ۲۶ هزار میلیارد تومان به سازندگان نهضت ملی مسکن

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت ۲۶ هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان به سازندگان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.به گزارش پایگاه خبری‌ بانک مسکن-هیبنا، به نقل ازپایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان یادآور شد: تاکنون ۵۹۷ هزار و ۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند و واریز وجوه متقاضیان

مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت ۲۶ هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان به سازندگان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری‌ بانک مسکن-هیبنا، به نقل ازپایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان یادآور شد: تاکنون ۵۹۷ هزار و ۶ نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند و واریز وجوه متقاضیان به حساب بانک معادل ۲۰ هزار و ۹۷۸ میلیاردتومان است.
وی با اشاره به واریز ۲۶ هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان به حساب سازندگان این طرح، افزود:از مجموع واریزی به حساب سازندگان، ۱۱۰۳۴ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و ۱۵۳۹۳ میلیارد تومان از محل تسهیلات است.
شایان افزود: هم اکنون از محل آورده متقاضیان ۹۹۴۴ میلیارد تومان نزد بانک است تا بنا به درخواست دستگاه‌های متولی به سازندگان پرداخت شود.
وی توضیح داد: تاکنون ۳۲۱ هزار و ۶۷۸ واحد به بانک برای پرداخت تسهیلات معرفی شده است که بانک تاکنون با ۱۲۹ هزار و ۳۹۳ واحد قرارداد به مبلغ ۴۳ هزار و ۷۷۸ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.

برچسب ها : ،