تاریخ انتشار : سه شنبه 1 شهریور 1401 - 16:27
کد خبر : 2418

در مقایسه با سال قبل: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه توسط بانک سینا از مرز سه برابر گذشت

در مقایسه با سال قبل: 
						
            پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه توسط بانک سینا از مرز سه برابر گذشت

بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت‌‌های اجتماعی و کمک به رفع فقر در جامعه، در پنج ماهه ابتدای سال جاری تعداد ۲۵ هزار و ۴۵۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ یازده هزار و ۷۲۸ میلیارد ریال پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل بیش از سه برابر رشد داشته است. به گزارش

بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت‌‌های اجتماعی و کمک به رفع فقر در جامعه، در پنج ماهه ابتدای سال جاری تعداد ۲۵ هزار و ۴۵۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ یازده هزار و ۷۲۸ میلیارد ریال پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل بیش از سه برابر رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر،با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه توانسته گام موثری در رفع مشکلات نیازمندان و تلاش برای بهبود معیشت اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار بردارد.
بر این اساس در طول پنج ماه ابتدای سال جاری، تعداد ۲۵ هزار و ۴۵۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ یازده هزار و ۷۲۸ میلیارد ریال پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه در سال قبل بیش از سه برابر رشد داشته است.
بانک سینا همواره یکی از محورهای فعالیت خود را بر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به منظور توانمند سازی اقشار کم‌درآمد به ویژه مددجویان نهادهای حمایتی و گره‌گشایی از این عزیزان قرار داده و بر همین اساس بخش قابل توجهی از تسهیلات خود را معطوف به این حوزه کرده است.

برچسب ها : ،