تاریخ انتشار : سه شنبه 1 شهریور 1401 - 16:06
کد خبر : 2416

گرامیداشت روز پزشک در بانک کشاورزی

گرامیداشت روز پزشک در بانک کشاورزی

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی هم زمان با روز پزشک در مراسمی از خدمات و تلاش های پزشکان به ویژه کادر درمانی این بانک تشکر و قدردانی کرد کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، وهب متقی نیا  در مراسمی که صبح روز سه شنبه اول شهریورماه

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی هم زمان با روز پزشک در مراسمی از خدمات و تلاش های پزشکان به ویژه کادر درمانی این بانک تشکر و قدردانی کرد کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، وهب متقی نیا  در مراسمی که صبح روز سه شنبه اول شهریورماه به مناسبت گرامیداشت روز پزشک در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد ، از تلاش های ارزنده و مجدانه جامعه پزشکی کشور و کادر درمانی بانک کشاورزی به ویژه در دوران همه گیری ویروس کرونا تجلیل کرد.

متقی نیا در این دیدار با اشاره به نقش موثر جامعه پزشکی در ارتقای شاخص های بهداشت و سلامت کشور و مدیریت  شرایط بحرانی کشور از جمله دفاع مقدس و همه گیری بیماری کرونا، خدمات ارزنده و مجاهدت های آنان را در این دوران ستودنی و ارزشمند دانست .

وی با تأکید بر ضرورت رشد و بهبود دانش پزشکی به عنوان یکی از شاخص های مهم توسعه کشور به پیشرفت های به دست آمده پس از انقلاب اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: دستاوردهای مدافعان سلامت در مهار بیماری منحوس کرونا  مصداق بارز به ثمر رسیدن تلاش های مجاهدان عرصه بهداشت و سلامت کشور است که برگ زرین دیگری را بر کارنامه پر افتخار علمی کشور افزودند.

رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی در خاتمه با بیان اینکه در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، پزشکان این بانک نیزدر خط مقدم و پا به پای جامعه پزشکی کشور تمام تلاش خود را برای پیشگیری، کنترل و درمان این بیماری  به کار بستند، از خدمات و اقدامات ارزنده آنان که نقشی اثرگذار در ارتقای روحیه کارکنان، کاهش سرایت بیماری و درمان مبتلایان داشتند تجلیل و قدردانی کرد.