تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد 1401 - 21:31
کد خبر : 2330

سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران، به‌روزرسانی شد

سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه کارگران، به‌روزرسانی شد

در راستای بهبود و ارتقای خدمات غیرحضوری و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی بانک رفاه کارگران، به‌روزرسانی شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، از جمله خدمات و بهبودهای اعمال شده در نسخه جدید (۷.۵.۰) سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی بانک رفاه کارگران، “فراموشی رمز/

در راستای بهبود و ارتقای خدمات غیرحضوری و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی بانک رفاه کارگران، به‌روزرسانی شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، از جمله خدمات و بهبودهای اعمال شده در نسخه جدید (۷.۵.۰) سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی بانک رفاه کارگران، “فراموشی رمز/ ثبت برخط (با اصلاحات جدید)” است. بر اساس این خدمت جدید، مشتریان بانک می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعب بانک، نسبت به فعال‌سازی سامانه‌های بانکداری اینترنتی حقیقی و موبایل بانک و یا تغییر نام کاربری و رمزهای عبور اول و دوم این سامانه‌ها، اقدام کنند. 

بر اساس این گزارش، “حذف رمز دوم بین حساب‌های خود شخص”، یکی دیگر از خدمات و بهبودهای صورت‌گرفته در نسخه ۷.۵.۰ سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی بانک رفاه کارگران است. کاربران می‌توانند با استفاده از این خدمت، بدون نیاز به ورود رمز دوم نسبت به انتقال وجه بین حساب‌های خود (تعریف شده در سامانه مدیریت کانال اینترنت بانک)، اقدام کنند.