تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مرداد 1401 - 13:22
کد خبر : 2300

“میز خدمت” در تمامی شعب بانک رفاه کارگران دایر شد

“میز خدمت” در تمامی شعب بانک رفاه کارگران دایر شد

در راستای گرامیداشت هفته دولت و در تداوم پیشبرد سیاست‌ها و رویکردهای مشتری‌محوری و با هدف تسهیل در ارائه مشاوره‌ها و پاسخ‌های لازم به درخواست‌های مشتریان بانک رفاه کارگران، “میز خدمت” در تمامی شعب این بانک دایر شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این میزهای خدمت از روز شنبه ۲۹

در راستای گرامیداشت هفته دولت و در تداوم پیشبرد سیاست‌ها و رویکردهای مشتری‌محوری و با هدف تسهیل در ارائه مشاوره‌ها و پاسخ‌های لازم به درخواست‌های مشتریان بانک رفاه کارگران، “میز خدمت” در تمامی شعب این بانک دایر شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این میزهای خدمت از روز شنبه ۲۹ مرداد ماه همزمان با آغاز هفته دولت در تمامی شعب بانک رفاه دایر و به مدت دو هفته تا روز شنبه ۱۲ شهریور ماه سال جاری، آماده خدمات‌رسانی و ارائه مشاوره‌ها و پاسخ‌های لازم به درخواست‌های مشتریان هستند. 

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران در حال حاضر به عنوان یکی از برترین بانک‌های کشور در حوزه مشتری‌مداری شناخته می‌شود و در سال‌های متمادی موفق به کسب رتبه‌های برتر در این زمینه از نهادها و سازمان‌های مربوطه شده است.