تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 مرداد 1401 - 15:20
کد خبر : 2229

خدمت‌رسانی به هم‌وطنان، عهد و پیمانی است که بر آن استوار هستیم

خدمت‌رسانی به هم‌وطنان، عهد و پیمانی است که بر آن استوار هستیم

دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی، فرا رسیدن ۲۷ مرداد ماه سالروز تاسیس این بانک را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:  ۲۷ مرداد ماه شصت و دومین سالروز تأسیس بانک رفاه کارگران را به تمامی سهامداران، مشتریان،

دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی، فرا رسیدن ۲۷ مرداد ماه سالروز تاسیس این بانک را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: 

۲۷ مرداد ماه شصت و دومین سالروز تأسیس بانک رفاه کارگران را به تمامی سهامداران، مشتریان، کارکنان و ذی نفعان تبریک عرض می نمایم. 

وقتی که در آخرین سال های دهه ۳۰ بانک رفاه کارگران تأسیس شد، شاید چشم انداز درخشان و امیدوار کننده ای به چشم نمی خورد، اما با گذشت زمان و همراهی و مساعدت سهامداران، ذی نفعان و مشتریان گرامی، تلاش مضاعف کارکنان مجموعه به ثمر نشست و بسیاری از رویا ها و آرمان ها به واقعیت تبدیل شد. فلسفه وجودی بانک رفاه، خدمت رسانی به شهروندان به ویژه قشر زحمت کش کارگر، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی بود که در طی این شش دهه سرلوحه برنامه ها قرار گرفته است و بانک همواره تلاش می کند خدمات شایسته و مناسبی به مجموعه بزرگ تأمین اجتماعی ارائه کند. اما بانک رفاه کارگران علاوه بر تأمین اجتماعی، افق فعالیت هایش را گسترش داده است و دامنه خدماتش سایر بخش های اقتصادی کشور را نیز در بر گرفته است. حضور مؤثر در حوزه اشتغال زایی و حمایت از بنگاه های تولیدی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار کشور، مشارکت در تأمین مالی پروژه ها و طرح های کلان کشور نظیر حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، فراهم کردن زمینه همکاری با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و … بخش کوچکی از فعالیت‌های بانک رفاه کارگران است.

همراهی و مشارکت در طرح های حوزه سلامت کشور نظیر ساختن بیمارستان، تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و خدمات مناسب به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، کادر درمان و فعالان حوزه سلامت به ویژه در دوران همه گیری کرونا، از دیگر اقدامات افتخار آفرین بانک رفاه کارگران است.

گسترش مسئولیت های اجتماعی و حضور مؤثر در مناطق محروم کشور و مشارکت در مدرسه سازی، مراکز ورزشی، طرح های آب رسانی و … نیز از دستاوردهای بانک رفاه کارگران در طی این سال ها بوده است.

در شرایط کنونی، که با مساعدت و همراهی مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی، سرمایه بانک رفاه کارگران به میزان ۱۹۲هزار میلیارد ریال افزایش یافته است و با تمهیداتی که برای افزایش مجدد سرمایه بانک به میزان ۴۰۰ هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده است؛ بهتر می توان در مسیر تحقق سند راهبردی بانک که با شعار “نوآور در بانکداری دیجیتال، سرآمد در بانکداری جامع” تعریف شده است، گام برداشت. اکنون بانک رفاه کارگران با ایجاد زیر ساخت های لازم و بهبود و تقویت آن، استفاده از فناوری های نوین ارتباطی و الکترونیکی، تلاش می کند خدمات مطلوب تری به مشتریان ارائه کند و به عنوان بانکی پیشرو حضور مؤثر خود را بیش از پیش در عرصه های مختلف خدمت رسانی به شهروندان تثبیت کند.  

بدون شک، همه موفقیت ها و دستاوردهای بانک رفاه کارگران در سایه همراهی و همدلی سهامداران، ذی نفعان و مشتریان و ایثار و فداکاری های مجموعه کارکنان به دست آمده است که در شرایط سخت و دشوار و حتی تا پای جان بر عهد و پیمان خود بر خدمت رسانی به هم وطنان باقی ماندند.

قدردان همه این همراهی ها و تلاش ها هستیم و اطمینان داریم اگر چه مسیر سخت و دشوار است، اما همراهی سهامداران و مشتریان و تلاش و همت والای کارکنان مجموعه، نوید بخش آینده ای بهتر و روشن تر است.

این روز فرخنده را به خانواده بزرگ بانک رفاه کارگران تبریک و تهنیت عرض می کنم، سلامتی، بهروزی و سربلندی همگان را از خداوند سبحان مسألت دارم.

                                                                                                  اسماعیل لله گانی