تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مرداد 1401 - 17:36
کد خبر : 2185

پیام مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن

پیام مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن

دکتر محمود شایان در پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به ایران اسلامی را گرامی داشت.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن _هیبنا، دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن طی پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به ایران اسلامی را گرامی داشت. پیام دکتر شایان به شرح زیر است: ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت غرورآفرین اسطوره‌های صبر و مقاومت

دکتر محمود شایان در پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به ایران اسلامی را گرامی داشت.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن _هیبنا، دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن طی پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به ایران اسلامی را گرامی داشت.
پیام دکتر شایان به شرح زیر است:
۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت غرورآفرین اسطوره‌های صبر و مقاومت و ایثار، آزادگان جان‌برکف به میهن عزیز اسلامی‌مان است.
بازگشت حماسه‌آفرین و به‌یادماندنی این عزیزان، موجی از شعور و شعف را در کشورمان طنین‌انداز و چشم خانواده‌هایی که در انتظار بازآمدن عزیزانشان بود را روشن کرد.
آزادگان غیوری که به تاسی از اهل‌بیت (ع) به ویژه اسرای کاروان عاشورا که در حال سپری کردن این ایام غم انگیز هستیم، سرافرازانه رنج اسارت را متحمل شدند تا ایران اسلامی، سربلند و آزاد بماند.
به طور حتم اقتدار و آسایش امروز کشورمان مرهون ایثار و استقامت بلندهمتانی چون مرحوم حجت‌الاسلام ابوترابی، سید آزادگان است که معنای آزادگی را در سطر سطر زندگی پر از فداکاری چنین بزرگمردانی می‌توان یافت که با صبر و استقامت به درجات عالی رسیدند.
اینجانب ضمن گرامی‌داشت سالروز بازگشت پرافتخار آزادگان غیور به میهن اسلامی‌مان، برای این قهرمانان میدان ایثار و شهادت از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و اجری اعلی مسالت می‌کنم.

برچسب ها : ،