تاریخ انتشار : شنبه 18 تیر 1401 - 7:38
کد خبر : 1991

جابجایی موقت دو شعبه بانک اقتصادنوین

جابجایی موقت دو شعبه بانک اقتصادنوین

شعب میدان هفت‌تیر و بلوار کشاورز بانک اقتصادنوین به‌منظور انجام عملیات بازسازی از روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱به محل‌های موقت منتقل شدند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر این اساس، شعبه میدان هفت‌تیر (کد ۱۸۸) به نشانی خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از خیابان اراک، نبش بن‌بست دژن و شعبه بلوار کشاورز

شعب میدان هفت‌تیر و بلوار کشاورز بانک اقتصادنوین به‌منظور انجام عملیات بازسازی از روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱به محل‌های موقت منتقل شدند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر این اساس، شعبه میدان هفت‌تیر (کد ۱۸۸) به نشانی خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از خیابان اراک، نبش بن‌بست دژن و شعبه بلوار کشاورز (کد ۱۳۴) به طبقه فوقانی همین شعبه واقع در بلوار کشاورز، برج سامان، طبقه همکف منتقل شدند. این دو شعبه پس از بازسازی و تجهیز در محل اصلی خود پذیرای مشتریان گرامی این بانک خواهند بود.
ازآنجایی‌که خدمات بانک اقتصادنوین به‌صورت یکپارچه در تمامی شعب ارائه می‌شوند، مشتریان این بانک جز در برخی خدمات خاص، محدودیتی در دریافت خدمات بانکی و انتخاب شعبه ندارند و به‌آسانی می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از تمامی شعب این بانک در سراسر کشور دریافت کنند.