تاریخ انتشار : یکشنبه 9 مرداد 1401 - 14:35
کد خبر : 1941

مرحوم عادل آذر، دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت

مرحوم عادل آذر، دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت

دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی درگذشت دکتر عادل آذر، رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: خبر درگذشت مرحوم دکتر عادل آذر، از چهره های علمی و خدمتگزار

دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی درگذشت دکتر عادل آذر، رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی را تسلیت گفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

خبر درگذشت مرحوم دکتر عادل آذر، از چهره های علمی و خدمتگزار کشور در آغاز ماه محرم، موجب تأثر و تأسف عمیق شد.

ایشان مدیر ارزشمندی بود که سراسر عمر با برکتش در راه خدمت به کشور و ایران اسلامی سپری شد و همواره در راه منافع کشور از هیچ کوششی فروگذار نبود.

مرحوم عادل آذر در تمامی عرصه های علم و دانش و تربیت دانشجو در دانشگاه، نمایندگی مردم شریف دهلران در مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار ایران، دیوان محاسبات کشور و موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی همواره منشأ خیر و برکت و اقدامات ارزشمند بود و دل در گرو رشد و آبادانی کشور داشت.

فقدان این مرد بزرگ را به خانواده محترم و داغدارش و جامعه علمی و اجرایی کشور تسلیت و تعزیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

اسماعیل للـه گانی