تاریخ انتشار : شنبه 2 تیر 1403 - 18:39
کد خبر : 19347

ساخت واحدهای نهضت ملی در دولت سیزدهم از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد فراتر رفت

ساخت واحدهای نهضت ملی در دولت سیزدهم از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد فراتر رفت

سرپرست ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه مسکن ۶ ماهه ساخته نمی‌شود، گفت: ساخت واحدهای نهضت ملی در دولت سیزدهم از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد فراتر رفت.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری امروز ۲ تیرماه در حاشیه افتاح‌های پروژه‌های

سرپرست ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه مسکن ۶ ماهه ساخته نمی‌شود، گفت: ساخت واحدهای نهضت ملی در دولت سیزدهم از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد فراتر رفت.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری امروز ۲ تیرماه در حاشیه افتاح‌های پروژه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به موضوع ساخت مسکن در دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: رییس جمهور دولت سیزدهم با وجود سرزنش‌ها اجرای قانون جهش تولید مسکن را جزو یکی از اولویت‌های دولت خود پیگیری کرد و با موضعی که برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن گرفت از انتقادها و اظهارنظرها دلخور نشد و کار را دنبال کرد.

سرپرست ریاست جمهوری ادامه داد: در مجلس مصوب شده بود که سالانه یک میلیون واحد مسکونی احداث شود. رییس جمهور نیز اعلام کرد که مصوبه مجلس را دنبال می‌کند اگرچه برخی اظهارنظر کردند که این کار شدنی نیست.

مخبر تصریح کرد: هم‌اکنون با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن از بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار واحد عبور کرده است که در قالب احداث واحدها و واگذاری زمین به مردم در حال اجراست.

وی گفت: قطعا این کار در دولت بعدی ادامه خواهد یافت.

مخبر در بخشی از سخنان خود یادآور شد: خانه‌ای که می‌خواهد ساخته شود ۶ ماهه ساخته نمی‌شود و این موضوع باید مورد توجه باشد.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی