تاریخ انتشار : یکشنبه 3 تیر 1403 - 12:09
کد خبر : 19329

ثبت ۵۲۷ هزار و ۴۷۵ قرارداد رایگان اجاره در سامانه «خودنویس»

ثبت ۵۲۷ هزار و ۴۷۵ قرارداد رایگان اجاره در سامانه «خودنویس»

مدیر سامانه خودنویس با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۲۷ هزار قرارداد رایگان اجاره در سامان خودنویس به ثبت رسیده است، از ثبت ۱۲۰ قرارداد خرید و فروش در این سامانه خبر داد.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از ایرنا، «مهدی ساسانی» با اشاره به روند ثبت

مدیر سامانه خودنویس با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۲۷ هزار قرارداد رایگان اجاره در سامان خودنویس به ثبت رسیده است، از ثبت ۱۲۰ قرارداد خرید و فروش در این سامانه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از ایرنا، «مهدی ساسانی» با اشاره به روند ثبت قرارداد اجاره در سامانه خودنویس گفت: طبق تازه ترین آمار، تاکنون ۵۲۷ هزار و ۴۷۵ قرارداد ثبت رایگان اجاره بین موجران و مستاجران در سامانه خودنویس ثبت شده است.

وی همچنین از ثبت ۱۲۰ قرارداد خرید و فروش در سامانه خودنویس خبر داد و افزود: این بخش به‌طور آزمایشی راه اندازی شده است و تاکنون نیز این میزان قرارداد در آن ثبت شده است.

ساسانی ابراز امیدواری کرد تا روزهای آینده روند ثبت نام در این سامانه سرعت بیشتری پیدا کند.

گفتنی است، سامانه خودنویس با هدف کاهش هزینه‌های واسطه‌گری و کاهش هزینه‌های مالی و غیرمالی معاملات مسکن از طریق ثبت رایگان قراردادهای اجاره توسط متعاملان به آدرس srem.mrud.ir ایجاد شده است.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی