تاریخ انتشار : سه شنبه 29 خرداد 1403 - 13:31
کد خبر : 19239

مکان قطعات اراضی متقاضیان شهرک ۲۰۵ هکتاری سمنان یک ماه آینده اعلام می‌شود

مکان قطعات اراضی متقاضیان شهرک ۲۰۵ هکتاری سمنان یک ماه آینده اعلام می‌شود

پیرو برگزاری جلسه قرعه کشی جانمایی قطعات اراضی متقاضیان شهرک ۲۰۵ هکتاری نهضت ملی مسکن سمنان، اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان زمان اطلاع متقاضیان از مکان قطعات اراضی را اعلام کرد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی از استان سمنان، پیرو برگزاری قرعه

پیرو برگزاری جلسه قرعه کشی جانمایی قطعات اراضی متقاضیان شهرک ۲۰۵ هکتاری نهضت ملی مسکن سمنان، اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان زمان اطلاع متقاضیان از مکان قطعات اراضی را اعلام کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی از استان سمنان، پیرو برگزاری قرعه کشی جانمایی قطعات اراضی متقاضیان سایت ۲۰۵ هکتاری نهضت ملی مسکن سمنان و سوالات متعدد متقاضیان در رابطه با نحوه اطلاع از جانمایی قطعات اراضی، به اطلاع می رساند برگه تخصیص قطعات اراضی و اطلاع از جانمایی آن ظرف یک ماه آینده به متقاضیان اطلاع رسانی می شود.

کلیه اطلاعات در رابطه با سایت مذکور از طریق کانال اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان در پیام رسان ایتا به نشانی semmrud و صفحه اداره کل در پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به مخاطبان اعلام می شود. خواهشمند است جهت دریافت هرگونه اطلاعات در رابطه با سایت ۲۰۵ هکتاری سمنان، از مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی استان خودداری کنید.

برچسب ها : ،