تاریخ انتشار : شنبه 26 خرداد 1403 - 19:00
کد خبر : 19189

مراسم تجلیل از خدمات دکتر پرویزیان برگزار شد

مراسم تجلیل از خدمات دکتر پرویزیان برگزار شد

مراسم تجلیل از خدمات دکتر کورش پرویزیان که حدود یک دهه ریاست شورای عالی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی را عهده دار بوده است، روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در این مراسم که با حضور اعضای کانون بانک

مراسم تجلیل از خدمات دکتر کورش پرویزیان که حدود یک دهه ریاست شورای عالی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی را عهده دار بوده است، روز چهارشنبه ۲۳ خردادماه برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در این مراسم که با حضور اعضای کانون بانک های خصوصی و شورای هماهنگی بانک ها متشکل از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره برگزار شد، از ۹ سال خدمات دکتر کورش پرویزیان به عنوان رئیس شورای عالی کانون قدردانی به عمل آمد.
در این جلسه هر یک از شرکت کنندگان در سخنان کوتاهی از تلاش ها و فعالیت های وی برای پیشبرد اهداف نظام بانکی تقدیر و تشکر کردند.
شایان ذکر است در پایان این مراسم به پاس تلاش های بیش از ۹ ساله دکتر پرویزیان در کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با اهداء لوح تقدیر از خدمات وی تجلیل گردید.