تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 خرداد 1403 - 14:07
کد خبر : 19120

بانک شهر حامی لبخند مردم

بانک شهر حامی لبخند مردم

بانک شهر حمایت از برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … را طی سال های اخیر به صورت گسترده در دستور کار خود قرار داده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، تلاش برای توسعه و آبادانی کشور و حمایت پررنگ از برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … یکی

بانک شهر حمایت از برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … را طی سال های اخیر به صورت گسترده در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، تلاش برای توسعه و آبادانی کشور و حمایت پررنگ از برنامه های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و … یکی از مهمترین اقدامات بانک شهر در طی بیش از یک دهه فعالیت در شبکه بانکی کشور بوده و توانسته این بانک را به بانکی محبوب که پیوندی مستحکم با اقشار محتلف جامعه دارد، تبدیل کند.
در همین راستا با شروع فصل جدید مجموعه نمایش خانگی “جوکر۲” بانک شهر که رابطه ای نزدیک با جامعه فرهنگی کشور دارد، حمایت از این برنامه را در راستای تولیدات جذاب و مفرح برای هموطنان در دستور کار قرار داده است.
سری جدید مجموعه نمایش خانگی جوکر با الگو برداری از نمونه‌های رئالیتی شو به کارگردانی و میزبانی احسان علیخانی و حمایت بانک شهر در بهار سال جاری ساخته شده است.

برچسب ها : ،