تاریخ انتشار : سه شنبه 28 تیر 1401 - 18:25
کد خبر : 1789

فرماندار قزوین: اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در جامعه امیدآفرین است

فرماندار قزوین: اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران در جامعه امیدآفرین است

«عباس کاظمی» فرماندار شهرستان قزوین با بیان اینکه اقدامات ارزشمند بانک قرض الحسنه مهر ایران اعتماد مردم به نظام بانکی را تقویت نموده، گفت: این اقدامات در جامعه امیدآفرین است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «عباس کاظمی» در دیدار با کاوه نایینی مدیر شعب بانک قرض

«عباس کاظمی» فرماندار شهرستان قزوین با بیان اینکه اقدامات ارزشمند بانک قرض الحسنه مهر ایران اعتماد مردم به نظام بانکی را تقویت نموده، گفت: این اقدامات در جامعه امیدآفرین است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «عباس کاظمی» در دیدار با کاوه نایینی مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین بیان داشت: مدیریت در بانک قرض الحسنه مهر ایران فرصت گرانبهایی است که خداوند نصیب بندگان خاص خود می کند.
وی افزود: از فرصت عمر مدیریتی در نظام اسلامی باید به شیوه بهینه به نفع مردم و طبقات ضعیف تر جامعه استفاده نمود.
فرماندار قزوین با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران را به خوبی می شناسد، تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران یک بانک خوشنام در استان قزوین است که اطمینان و آرامش را به مردم و سپرده گذاران القا می نماید.
وی با اشاره به ارتباط مستقیم وام ازدواج و فرزندآوری با سرمایه اجتماعی اضافه کرد: این اقدامات اعتماد و امید را در جامعه افزایش داده و سرمایه اجتماعی را بالا می برد.
مدیر شعب استان قزوین در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از آمار و عملکرد بانک بیان داشت: در سال جاری وام های تکلیفی زیادی به بانک محول شده که برای تحقق کامل آن نیاز به همراهی خیرین، سازمان ها و شرکت ها داریم تا با تمرکز منابع خود نزد شعب این بانک علاوه بر بهره مندی از خدمات بانک به تقویت قرض الحسنه در کشور و انجام تکالیف محول شده کمک شود.
وی با ارایه آمار تسهیلات بدون ضامن در شعب استان قزوین، تسهیل در انجام امور مشتریان را از جمله اهداف این بانک برشمرد.