تاریخ انتشار : سه شنبه 28 تیر 1401 - 18:25
کد خبر : 1787

اعتقاد، ایمان، التزام و اهتمام، باید در ترویج فرهنگ قرض الحسنه نهادینه شود

اعتقاد، ایمان، التزام و اهتمام، باید در ترویج فرهنگ قرض الحسنه نهادینه شود

«عیسی امامی» رئیس هیات مدیره و «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف نظارت بر عملکرد شعب از صف و ستاد استان خراسان شمالی بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیات مدیره و

«عیسی امامی» رئیس هیات مدیره و «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف نظارت بر عملکرد شعب از صف و ستاد استان خراسان شمالی بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیات مدیره و «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان و برنامه ریزی بانک قر الحسنه مهر ایران، طی دو روز از شعب و ستاد استان خراسان شمالی بازدید نمودند.
در این بازدید، امامی با حضوردر شعب شیروان، مرکزی و طالقانی بجنود، آشخانه و گرمه و جاجرم، ضمن شنیدن پیشنهادات و نقطه نظرات همکاران شعب، به بررسی و تجزیه و تحلیل آمار عملکردی هر شعبه براساس پارامترهای داشبورد عملیاتی پرداخت و ضمن تحلیل نقاط ضعف، پیشنهاداتی جهت تقویت آن ها در هر شهرستان و باتوجه به ظرفیت های بوم- زیست منطقه، چارچوبهای سیاست های کلان بانک جهت رسیدن به هدف انگیزشی ۲۰۰ هزار میلیاد تومان (۲۰۰ همت) را تا پایان سال ۱۴۰۱ تبیین و ابلاغ نمود.
عبدلی، رئیس اداره سازمان و برنامه ریزی نیز در این بازدید، خاطرنشان کرد که جایگاه خراسان شمالی در اولین مجمع فصلی صف و ستاد که در پایان خرداد ماه برگزار شد، جایگاه واقعی متناسب با ظرفیتهای استان نبوده و اهتمام بیشتر همکاران استان در تحقق اهداف بویژه افزایش سهم بانک از نقدینگی در استان به دوبرابر میزان کنونی، افزایش ضریب نفوذ خدمات الکترونیک بانک به ۸۰ درصد و تغییر پرتفوی جذب منابع و ایجاد تعادل میان منابع جاری و پس انداز را خواستار شد.
در ادامه این بازدید، نشستی با حضور روسای شعب و دوایر ستاد، با محوریت «تبیین و ابلاغ اهداف طرح انگیزشی ۲۰۰ همت» برگزار گردید. در این نشست، امامی رئیس هیات مدیره بانک بیان نمود: اعتقاد، ایمان، التزام و اهتمام، می بایست در ترویج فرهنگ قرض الحسنه در بین همکاران و آحاد جامعه نهادینه شود.
وی در این نشست، تغییرات پایه پولی کشور ناشی از نرخ تسعیر ارز نیمایی به ارز دولتی را اصلی ترین عامل در افزایش نقدینگی کشور در سال جاری باتوجه به اصلاحات اقتصادی دولت، عنوان نمود و این عامل را ظرفیت بسیار خوبی برای تحقق هدف ۲۰۰ همت در سال جاری دانست.
امامی تاکید بر تحقق ضریب نفوذپذیری بالای ۸۰ درصد خدمات الکترونیک و استفاده از ظرفیتهای موجود در حمایتهای دولت محترم و بانک مرکزی از بانک های قرض الحسنه بویژه بانک قرض الحسنه مهر ایران را فرصت ازشمند دیگری در ارائه خدمت صادقانه و خالصانه هرچه بیشتر به آحاد جامعه عنوان نمود.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی