تاریخ انتشار : سه شنبه 11 مرداد 1401 - 16:42
کد خبر : 1707

مدیریت شعب استان سمنان پست بانک، برای سومین ماه در صدر افزایش تعداد کاربران همراه بانک قرار گرفت

مدیریت شعب استان سمنان پست بانک، برای سومین ماه در صدر افزایش تعداد کاربران همراه بانک قرار گرفت

مدیریت شعب استان‌های سمنان، آذربایجان شرقی و خوزستان در تازه ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه بالاترین درصد تحقق افزایش تعداد کاربران سرویس همراه بانک را در خرداد ماه سال جاری داشته‌اند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و

مدیریت شعب استان‌های سمنان، آذربایجان شرقی و خوزستان در تازه ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه بالاترین درصد تحقق افزایش تعداد کاربران سرویس همراه بانک را در خرداد ماه سال جاری داشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بنابر اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار و بر طبق این آمار، استان سمنان با تحقق ۲۰۰ درصد در رتبه نخست و استان‌های آذربایجان شرقی و خوزستان با ۱۲۰/۰۳ و ۷۵/۲ درصد در جایگاه دوم و سوم رشد تراکنش‌های غیر حضوری مشتریان با ایجاد و راه‌ اندازی کد کاربری سرویس همراه بانک قرار گرفتند.
این گزارش نشان می‌دهد که تعداد کاربران سرویس همراه بانک استان سمنان در خرداد ماه جاری نسبت به اسفند سال گذشته، ۱۷.۰۵۸ نفر رشد داشته است و ۱۲۰/۵۰ درصد از اهداف کمی پایش و پویش سال ۱۴۰۱ در زمینه توسعه این سرویس را محقق کرده است.
همچنین تعداد کاربران خدمت همراه بانک استان‌های آذربایجان شرقی و خوزستان در فاصله خرداد ماه سال جاری نسبت به اسفند سال ۱۴۰۰ به ترتیب با  ۴۰.۴۳۵و ۱۶.۱۵۸ کاربر، افزایش داشته است.
بر اساس این آمار، تعداد کاربران همراه بانک تمام استان‌ها در خرداد ماه سال ۱۴۰۱ نسبت به اسفند سال گذشته، به صورت تجمعی بالغ بر ۱۷/۹۶درصد رشد کرده و در مجموع استان‌ها توانسته‌اند ۵۳/۶ درصد از اهداف پایش و پویش خود در این زمینه را محقق کنند.