تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 مرداد 1401 - 17:41
کد خبر : 1700

مدیریت شعب استان البرز پست بانک برای سومین ماه متوالی، صدرنشین افزایش تعداد تراکنش خودپردازها

مدیریت شعب استان البرز پست بانک برای سومین ماه متوالی، صدرنشین افزایش تعداد تراکنش خودپردازها

مدیریت شعب استان‌های البرز، قم و منطقه غرب تهران در تازه‌ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه برای تحقق اهداف کمی، پایش و پویش سال ۱۴۰۱، بالاترین درصد رشد تعداد تراکنش خودپردازها در خرداد ماه سال جاری را داشته‌اند. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر طبق

مدیریت شعب استان‌های البرز، قم و منطقه غرب تهران در تازه‌ترین آمار منتشر شده اداره کل آمار و بودجه برای تحقق اهداف کمی، پایش و پویش سال ۱۴۰۱، بالاترین درصد رشد تعداد تراکنش خودپردازها در خرداد ماه سال جاری را داشته‌اند.

به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر طبق این آمار و اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار، استان البرز با تحقق ۱۰۸/۳ درصد در رتبه نخست و استان‌های قم و منطقه غرب تهران با ۱۰۵/۸ و ۹۵/۶ درصد در جایگاه دوم و سوم، تحقق اهداف کمی، پایش و پویش خردادماه سال جاری در افزایش تعداد تراکنش‌ خودپردازها قرار گرفتند.
این گزارش نشان می‌دهد که سرانه تعداد تراکنش دستگاه‌های خودپرداز استان البرز در خرداد ماه سال جاری نسبت به اسفند سال گذشته، ۹ هزار و ۱۸۶ تراکنش و مدیریت شعب استان قم و مدیریت شعب منطقه غرب تهران به ترتیب هفت هزار و ۵۳ و هفت هزار و ۶۳۰  تراکنش رشد داشته است .
بر اساس این آمار، تمام استان‌ها در سرانه تعداد تراکنش دستگاه‌های خودپرداز توانسته‌اند ۶۷/۸ درصد از اهداف کمی برنامه پایش و پویش سال جاری را در بازه زمانی یک ماهه محقق کنند.