تاریخ انتشار : جمعه 24 تیر 1401 - 3:42
کد خبر : 1625

انتقال عاملیت دو بانک برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن به بانک مسکن

انتقال عاملیت دو بانک برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن به بانک مسکن

مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با استاندار خراسان رضوی، از انعقاد قرارداد عاملیت، با دو بانک صنعت و معدن و توسعه صادرات و انتقال سهم تسهیلات این دو بانک به بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن خبر داد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، دکتر محمود شایان در این نشست،

مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با استاندار خراسان رضوی، از انعقاد قرارداد عاملیت، با دو بانک صنعت و معدن و توسعه صادرات و انتقال سهم تسهیلات این دو بانک به بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن خبر داد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، دکتر محمود شایان در این نشست، با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن و تکلیف دولت مبنی بر احداث ۴ میلیون واحد مسکونی در ۴ سال، از انتقال عاملیت برخی بانک‌ها به بانک مسکن خبر داد.
مدیر عامل بانک مسکن، با اشاره به امکان پرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن در قالب پروژه‌های خودمالک، از استقبال بخش خصوصی از این طرح خبر داد.
مدیر عامل بانک مسکن ادامه داد: تاکنون ۵۶۰ هزار حساب در کل کشور برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی افتتاح شده که تامین مالی ۳۷۸ هزار واحد توسط بانک مسکن انجام شده است.
دکتر شایان در این نشست نیز از انعقاد قرارداد عاملیت، با دو بانک صنعت و معدن و توسعه صادرات و انتقال سهم تسهیلات این دو بانک به بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن خبر داد.
دکتر شایان همچنین با اشاره به عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات مسکن مهر گفت: کل مبلغ تسهیلات مسکن مهر بیش از ۵۵ هزار میلیارد تومان بود که برای احداث ۲میلیون و ۳۰۰هزار واحد پرداخت شده است.
در این نشست یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نیز از عملکرد بانک مسکن برای تامین مالی بخش مسکن و ساختمان قدردانی کرد.
در این نشست مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت و همچنین تقوی مدیر شعب استان حضور داشتند.

۶۰۰۸۰۰۷/۱۴/۲۰۲۲ ۱۱:۱۱:۵۶ PMhttp://hibna.ir/media//Image/2022/07/202207103645430856_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2022/07/202207103645430856_Thum.jpg

برچسب ها : ،