تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 1402 - 18:34
کد خبر : 16158

پاسخگویی به تماس‌های مردمی با حضور مدیران ارشد بانک مسکن در ایام دهه فجر

پاسخگویی به تماس‌های مردمی با حضور مدیران ارشد بانک مسکن در ایام دهه فجر

مدیران ارشد بانک مسکن همزمان با ایام مبارک دهه فجربا هدف صیانت از حقوق شهروندی و شفاف سازی خدمات، آماده پاسخگویی مستقیم به سوالات و شنیدن پیشنهادات و انتقادهای مردم در خصوص خدمات و تسهیلات بانک مسکن از طریق شماره تماس۰۲۱-۶۱۰۸۸ هستند.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، پاسخگویی به تماس‌های مردمی از سوی

مدیران ارشد بانک مسکن همزمان با ایام مبارک دهه فجربا هدف صیانت از حقوق شهروندی و شفاف سازی خدمات، آماده پاسخگویی مستقیم به سوالات و شنیدن پیشنهادات و انتقادهای مردم در خصوص خدمات و تسهیلات بانک مسکن از طریق شماره تماس۰۲۱-۶۱۰۸۸ هستند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا، پاسخگویی به تماس‌های مردمی از سوی مدیران ارشد که با موضوع تسهیلات، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها، حقوقی و وصول مطالبات در روزهای گذشته دایر بود، در روزهای باقی مانده دهه مبارک فجر از جمله روزهای ۱۷و ۱۸ و ۲۱ بهمن ماه در خصوص خدمات بانکی و امور شعب، منابع انسانی و بانکداری الکترونیک ادامه خواهد داشت و مردم می‌توانند با تماس با شماره تلفن۶۱۰۸۸-۰۲۱سوالات و مسائل خود را با مدیران ارشد بانک در میان بگذارند.

گزارش عملکرد مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک مسکن نشان می‌دهد در طول فعالیت دولت سیزدهم، میزان ‌تماس مردم با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک از مرداد ماه ۱۴۰۰ تاکنون به یک میلیون و۲۰۳هزار و۲۲۴ پیام افزایش یافته است. بانک مسکن امسال توانست با موافقت شورای پول واعتبار رقم تسهیلات نهضت ملی مسکن را با هدف افزایش توان خرید متقاضیان افزایش دهد که منجر به افزایش تماس‌های مردمی با بانک شده است.

درهمین راستا مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک مسکن در پاسخ به تماس‌های تلفنی مردم از ابتدای امسال تا تاریخ اول بهمن ماه به ۳۴۳هزار و ۱۳۷ مشتری مشاوره تلفنی داده است.بیشترین سوالات مشتریان این بانک در تماس با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان غالبا درباره انواع تسهیلات بانکی و سپرده‌ها به ویژه درحوزه خرید و ساخت مسکن است. علاوه بر تماس‌های تلفنی با این مرکز، به ۴ هزار ۹۸۶ پیام‌ الکترونیکی در طول مدت فعالیت دولت سیزدهم نیز پاسخ داده شده است.

به گزارش خبرنگار هیبنا، مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک مسکن از چند روش با هموطنان در ارتباط است که تماس تلفنی، پاسخگویی از طریق سامانه ارتباط با مدیرعامل، پاسخگویی از طریق پیام‌های الکترونیکی، پاسخگویی از طریق سایت و شبکه‌های مجازی و نیز پاسخگویی از طریق صندوق صوتی از عمده موارد آن است.مشتریان بانک مسکن می‌توانند در طول ایام سال از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶ و پنج شنبه‌ها از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ با تماس تلفنی با مرکز ارتباط مشتریان بانک مسکن، سوالات خود را از کارشناسان که بر اساس سیاست‌های مدیرعامل بانک مبنی بر مشتری مداری آماده پاسخگویی و دریافت پیشنهادات و انتقادات هستند، جویا شوند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی