تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1402 - 17:52
کد خبر : 16103

امکان وکالتی کردن حساب و ثبت نام خودروهای مازاد وارداتی در بانک کشاورزی

امکان وکالتی کردن حساب و ثبت نام خودروهای مازاد وارداتی در بانک کشاورزی

 امکان وکالتی کردن حساب و ثبت نام خودروهای مازاد وارداتی فروش فوری، در بانک کشاورزی فراهم است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، مشتریان این بانک می توانند تا ۱۸ بهمن ماه به دو روش حضوری (مراجعه به شعب) و یا غیر حضوری (از طریق سایت بانک کشاورزی) نسبت به

 امکان وکالتی کردن حساب و ثبت نام خودروهای مازاد وارداتی فروش فوری، در بانک کشاورزی فراهم است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، مشتریان این بانک می توانند تا ۱۸ بهمن ماه به دو روش حضوری (مراجعه به شعب) و یا غیر حضوری (از طریق سایت بانک کشاورزی) نسبت به وکالتی کردن یکی از حساب های خود نزد بانک کشاورزی اقدام و با بلوکه کردن مبلغ ۵ میلیارد ریال در این حساب، در سامانه جدید عرضه خودروهای مازاد وارداتی فروش فوری با زمان تحویل حداکثر سه ماه، ثبت نام کنند.

 براساس این گزارش؛ متقاضیانی که دربانک کشاورزی حساب دارند، می توانند به بخش وکالتی کردن حساب ها در پایگاه اینترنتی بانک کشاورزی به نشانی https://ib.bki.ir/pid186.lmx مراجعه و به صورت آنلاین نسبت به وکالتی کردن حساب های خود، اقدام کنند و نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نخواهند داشت.

این گزارش می افزاید: برای استفاده از این خدمت بانک کشاورزی، داشتن شماره حساب نزد این بانک کافی است و نیازی به فعالسازی اینترنت بانک و یا همراه بانک نیست.