تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1402 - 12:26
کد خبر : 16093

اعلام نتیجه بیست‌وهفتمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی و برگزاری حراج بیست‌وهشتم در سال ۱۴۰۲

اعلام نتیجه بیست‌وهفتمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی و برگزاری حراج بیست‌وهشتم در سال ۱۴۰۲

 ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ضمن اعلام نتیجه بیست‌و هفتمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال ۱۴۰۲ (در تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۲)، به اطلاع می رساند حراج جدید اوراق یاد شده در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک مرکزی، جزئیات این گزارش به شرح

ضمن اعلام نتیجه بیست‌و هفتمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال ۱۴۰۲ (در تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۲)، به اطلاع می رساند حراج جدید اوراق یاد شده در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک مرکزی، جزئیات این گزارش به شرح زیر است:

بانک مرکزی پیشنهادات دریافت‌شده از بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی را به منظور تصمیم‌گیری به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارسال و این وزارتخانه نسبت به تعیین سفارش‌های برنده اقدام می‌کند. بانک مرکزی بر اساس بند «ع» تبصره (۵) قانون بودجه سال ۱۴۰۲ صرفاً مجاز به خرید و فروش اوراق مالی اسلامی دولت در بازار ثانویه اوراق است. کارگزاری این بانک ضمن تامین‌زیرساخت معاملات و برگزاری حراج، تعهدی نسبت به حجم و قیمت اوراق مالی اسلامی دولتی فروش‌رفته ندارد و اوراق مزبور را در بازار اولیه به منظور تامین مالی دولت خریداری نخواهد کرد.

برچسب ها : ،