تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1402 - 11:36
کد خبر : 16034

«کیف پول دیجیتال نوینکست» محصول جدید بانک کشاورزی

«کیف پول دیجیتال نوینکست» محصول جدید بانک کشاورزی

بانک کشاورزی با ایجاد ارتباط فنی، اجرایی و اقتصادی با شرکت های فین تک، راهبران کیف پول الکترونیکی، صاحبان کسب و کار مجازی و پذیرندگان، کیف پول دیجیتال «نوینکست»Novinext  را با قابلیت های پرشمار و کاربردی، ارائه کرده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، «کیف پول دیجیتال نوینکست» محصول

بانک کشاورزی با ایجاد ارتباط فنی، اجرایی و اقتصادی با شرکت های فین تک، راهبران کیف پول الکترونیکی، صاحبان کسب و کار مجازی و پذیرندگان، کیف پول دیجیتال «نوینکست»Novinext  را با قابلیت های پرشمار و کاربردی، ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، «کیف پول دیجیتال نوینکست» محصول جدید بانک کشاورزی و یک کیف پول  نقدی و اعتباری، چند ارزی و چند جیبی است.

بر اساس این گزارش، «نوینکست»  با دارا بودن جیب های ریال، جیب اوراق تعهد دیجیتال (سفته دیجیتال، برات دیجیتال، اوراق گام و گواهی)، جیب تسهیلات، جیب تخفیف و جیب کالابرگ، می تواند خدمت جدیدی را به مشتریان بانک کشاورزی ارائه دهد.

این گزارش می افزاید: نوینکست با هم پیمانی با سایر کیف پول های کشور، در راستای طرح تحول دیجیتال و مفاهیم بانکداری باز قدم برداشته و بدین ترتیب دارای شبکه ای از پذیرندگان است.

کیف پول نوینکست آمادگی دارد با ارائه api  های بانکداری باز خود، با پذیرندگان و سایر فعالان فین تکی تعامل داشته باشد.

این هم افزایی موجب کاهش هزینه بار تراکنش های ریزمقدار در شبکه بانک، افزایش سرعت معامله تجاری، اشتراک گذاری ابزار پرداخت بین اعضای زیست بوم اقتصاد دیجیتال کشور و در مجموع افزایش رضایتمندی و تجربه مشتری از فضای پلتفرم خواهد شد. همچنین پذیرندگان نیز می توانند با بهره گیری از جامعه بزرگ دارندگان کیف پول دیجیتال نوینکست نسبت به توسعه بازار خود اقدام و از امکانات این کیف پول برای افزایش مشتریان خود بهره گیرند.

«نوینکست» به زودی در قالب نسخه تحت وب، نسخه موبایل اپلیکیشن، سوپر اپلیکیشن باران، دستگاه های کارتخوان سندباکس و نیز هم پیمانی با سایر کیف پول ها و پلتفرم ها، در دسترس مشتریان بانک کشاورزی قرار خواهد گرفت.