تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 بهمن 1402 - 13:42
کد خبر : 16014

آغاز عملیات اجرایی شهر جدید خلیج فارس با حضور مدیرعامل بانک مسکن

آغاز عملیات اجرایی شهر جدید خلیج فارس با حضور مدیرعامل بانک مسکن

دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن امروز در همراهی با رئیس جمهور و وزیر راه وشهرسازی طی سفر به هرمزگان، در آئین کلنگ زنی پروژه شهر جدید خلیج فارس حضور یافت.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ مدیرعامل بانک مسکن همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور در همراهی با وزیر

دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن امروز در همراهی با رئیس جمهور و وزیر راه وشهرسازی طی سفر به هرمزگان، در آئین کلنگ زنی پروژه شهر جدید خلیج فارس حضور یافت.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ مدیرعامل بانک مسکن همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور در همراهی با وزیر راه و شهرسازی برای حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی فاز اول شهر جدید خلیج فارس و آئین افتتاح ۱۴ هزار و ۲۹ واحد طرح نهضت ملی مسکن در هرمزگان به این استان سفر کرد.

چندی پیش مدیرعامل بانک مسکن، مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و استاندار هرمزگان تفاهم نامه همکاری برای آماده سازی و ساخت شهرک‌های مسکونی در استان هرمزگان امضا کردند که طی آن مقرر شد شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن از شرکت‌های زیرمجموعه بانک مسکن و بزرگترین انبوه‌سازی کشور با حمایت مالی و تسهیلات دهی این بانک نسبت به آماده سازی و ساخت شهرک‌های مسکونی در زمینی به مساحت ٢٠ هزار هکتار در استان هرمزگان اقدام کند.

این تفاهم‌نامه در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رفع مشکل مسکن و در راستای تحقق برنامه‌های دولت سیزدهم برای تولید مسکن و اجرای دستور رئیس جمهور در سفر به استان مبنی بر ضرورت تسریع در ساخت منازل مسکونی در هرمزگان به امضا رسید.

در برنامه بعدی امروز مدیرعامل بانک مسکن در هرمزگان، پروژه ۱۶۰ واحدی بنیاد مسکن در بندرعباس به بهره برداری خواهد رسید. این پروژه به صورت نمادین برای بهره برداری از ۱۴ هزار و ۲۹ واحد نهضت ملی مسکن شهری و روستایی بنیاد مسکن و راه و شهرسازی در استان هرمزگان افتتاح خواهد شد.

حضور در ۲ میز خدمت بانک مسکن در استان، برخی شعب و جلسه با روسای شعب از دیگر برنامه های امروز مدیرعامل بانک مسکن است.

#دولت_کار_و_فعالیت

هرمزگان – شهر جدید ۵۷۳۸۴۰۲/۱/۲۰۲۴ ۱۰:۵۸:۰۱ AMhttp://hibna.ir/media//Image/2024/02/202402106667661075_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2024/02/202402106667661075_Thum.jpg

برچسب ها : ،