تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 بهمن 1402 - 17:49
کد خبر : 15986

پیام مدیر عامل بانک کشاورزی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

پیام مدیر عامل بانک کشاورزی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً (اسراء/۸۱) دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب است. دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت های یک ملّت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک نمایند. یوم الله ۲۲ بهمن

جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً (اسراء/۸۱)

دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب است. دهه فجر عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادت های یک ملّت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام اسلامی را درک نمایند. یوم الله ۲۲ بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام راحل (ره)، روز تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله العالی» و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی شکوهمند انقلاب و حفظ دستاوردهای آن مشارکت داشته اند. این ایام عزیز و فرخنده، فرصت مغتنمی است تا یادآوری کنیم که همیشه مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب شده است.

اینجانب فرا رسیدن ایام فرخنده و مبارک پیروزی انقلاب اسلامی را به تمامی هموطنان عزیز به خصوص همکاران پرتلاشم در بانک کشاورزی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه باری‌تعالی توفیق تداوم خدمت و استمرار حرکت در مسیر تحقق سیاست های دولت محترم و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

                                                                                                                                                 فرشید فرخ نژاد