تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 بهمن 1402 - 13:39
کد خبر : 15982

گسترش همکاری بانک کارآفرین با دو انجمن‌ حوزه نفت و پالایش

گسترش همکاری بانک کارآفرین با دو انجمن‌ حوزه نفت و پالایش

بانک کارآفرین با هدف گسترش همکاری‌ با انجمن‌ها و صنوف، با «انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا»و «انجمن صنعتی کارفرمایی شرکت‌های خصوصی صنعت پالایش نفت» دو سند تفاهم‌نامه امضا کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، در جریان برگزاری پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت، گاز،

بانک کارآفرین با هدف گسترش همکاری‌ با انجمن‌ها و صنوف، با «انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا»و «انجمن صنعتی کارفرمایی شرکت‌های خصوصی صنعت پالایش نفت» دو سند تفاهم‌نامه امضا کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، در جریان برگزاری پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و باحضور مهدی سیف علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین، سهراب صادقی معاون مدیرعامل در امور شعب و توسعه بازار، علی تقوی معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و اعضای هیات مدیره «انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران» و «انجمن صنعتی کارفرمایی شرکت‌های خصوصی صنعت پالایش نفت» تفاهم نامه‌هایی با هدف توسعه زنجیره تامین امضاء شد.

تفاهم نامه نفتی 1402
سیف علیشاهی عضو هیات مدیره در جریان امضاء این دو تفاهم‌نامه ضمن اعلام حمایت بانک کارآفرین از توسعه تولیدات داخلی گفت: این بانک همیشه آماده همکاری و مشارکت با شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در زمینه استارتاپی و کسب و کارهای داخلی به ویژه شرکت‌های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی خدمات ارزی و ریالی است.

امضا تفاهم انمه نفتی 1402
انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) بزرگترین و موثرترین تشکل تخصصی صنعت نفت ایران است که در سال ۱۳۷۹ شروع به فعالیت کرد.

تفاهم نامه نفتی 1402
انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های صنعت پالایش نفت نیز به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضعیت اقتصادی این صنعت که حفظ منافع سهامداران و منافع جامعه و مصرف کنندگان است؛ در مورخ ٢۶ مرداد ١٣٩٢ تشکیل و به ثبت رسید.