تاریخ انتشار : دوشنبه 9 بهمن 1402 - 15:10
کد خبر : 15940

حضور بانک آینده؛ در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت، سنگ‌های قیمتی و صنایع وابسته

حضور بانک آینده؛ در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت، سنگ‌های قیمتی و صنایع وابسته

بانک آینده با حضور در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت، سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی و صنایع وابسته که در ایران‌مال برگزار می‌شود؛ خدمات و محصولات خود را به غرفه‌داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه می‌دهد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده؛ عرضه انواع خدمات و محصولات

بانک آینده با حضور در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت، سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی و صنایع وابسته که در ایران‌مال برگزار می‌شود؛ خدمات و محصولات خود را به غرفه‌داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک آینده؛ عرضه انواع خدمات و محصولات نوین بانکی و متمایز در حوزه‌های شرکتی، اعتباری، ریالی، ارزی و الکترونیکی و همچنین ارائه خدمات ایران‌کارت، پایانه‌های فروش و خودپردازهای غیر‌نقدی از برنامه‌های ویژه بانک آینده در این نمایشگاه است. 
بانک آینده از ساعت ۱۲ تا ۲۱ روزهای چهارشنبه ۱۱ بهمن‌ماه تا روز یک‌شنبه ۱۵ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز دائمی نمایشگاه‌ها و رویدادهای بین‌المللی ایران‌مال آماده استقبال از بازدید کنندگان و علاقه‌مندان به حوزه طلا، نقره، جواهر، ساعت و سنگ‌های قیمتی است.
کارشناسان بانک آینده و شرکت‌های کارگزاری بانک، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و ایران‌کارت در این غرفه در طول دوره برپایی نمایشگاه، پاسخگوی سوال‌های بازدیدکنندگان خواهند بود.
 
آینده روشن است، بانک آینده

برچسب ها : ،