تاریخ انتشار : یکشنبه 8 بهمن 1402 - 12:04
کد خبر : 15887

بازدید کاروان راهیان نور بانک صنعت و معدن از مناطق جنگی جنوب کشور

بازدید کاروان راهیان نور بانک صنعت و معدن از مناطق جنگی جنوب کشور

کاروان راهیان نور بانک صنعت و معدن به سرپرستی محمد مهدی شریف طبع مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران این بانک از مناطق جنگی جنوب کشور بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این اردو به مدت ۴ روز با هدف گرامیداشت رشادت ها و فداکاری های رزمندگان

کاروان راهیان نور بانک صنعت و معدن به سرپرستی محمد مهدی شریف طبع مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران این بانک از مناطق جنگی جنوب کشور بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این اردو به مدت ۴ روز با هدف گرامیداشت رشادت ها و فداکاری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، فرهنگ سازی و تجدید میثاق با آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، بیعت دوباره با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) با بازدید از نمایشگاه پادگان دوکوهه، منطقه فتح المبین، منطقه فکه، زیارت مزار شهدای هویزه، رود کارون و پل خرمشهر، منطقه عملیاتی والفجر ۸ ، زیارت گلزار شهدای آبادان، بازدید از یادمان ذوالفقاریه و زیارت شهدای گمنام و معراج شهدای دوران دفاع مقدس در یادمان شهید محمودوند برگزار شد.
همچنین در خلال این سفر معنوی برنامه هایی همچون روایتگری، برگزاری نماز جماعت، مراسم مداحی، مسابقه فرهنگی، اهداء جایزه و هدیه به تمامی شرکت کنندگان در این اردو نیز برگزار گردید.