تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 بهمن 1402 - 16:56
کد خبر : 15852

مدیرعامل بانک شهر میلاد فرخنده حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت

مدیرعامل بانک شهر میلاد فرخنده حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت

مدیرعامل بانک شهر با صدور پیامی سالروز ولادت مظهر صلابت، تجسم عینی عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت، حضرت امام علی(ع) را تبریک گفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام دکترسیدمحمدمهدی احمدی به این شرح است: ۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت امام اول شیعیان، حضرت علی علیه السلام نماد

مدیرعامل بانک شهر با صدور پیامی سالروز ولادت مظهر صلابت، تجسم عینی عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت، حضرت امام علی(ع) را تبریک گفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام دکترسیدمحمدمهدی احمدی به این شرح است:
۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت امام اول شیعیان، حضرت علی علیه السلام نماد شهامت، ایثار، عدالت و سرسلسله شجره طیبه امامت است. او که جوانمردی و عطوفت با سیره و مرامش معنایی دیگر گرفت. هم‌ او که خانه خدا به وجود مبارکش می‌بالد و هم گهواره‌ نورانی میلادش بوده است.
ابوتراب حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است که مانند موجی در دریای بیکران انسانیت گسترش یافت و تا سواحل دوردست کمال پیش رفت تا در پیش روی انسان های آزاده همواره به عنوان الگویی بی بدیل حضور داشته باشد.
اینجانب در کنار همه کارکنان خدوم بانک شهر، ایام با سعادت ولادت حضرت امیرالمومنین امام علی (ع)، گنجینه مهرورزی و عدالت و آیینه‌دار حمیت و شجاعت، را تبریک و شادباش عرض می نمایم. ولادت قرآن ناطق، تهنیت باد.
سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیات مدیره

برچسب ها : ،