تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 بهمن 1402 - 16:07
کد خبر : 15841

رفع تعرض ۱۴۵ هکتار زمین دولتی در دی‌ماه

رفع تعرض ۱۴۵ هکتار زمین دولتی در دی‌ماه

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع تعرض ۱۴۵ هکتار زمین دولتی در دی‌ماه خبر داد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از رفع تعرض ۱۴۵ هکتار زمین دولتی در دی‌ماه خبر داد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی؛ ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در ماه گذشته ۳۸۶ مورد تعرض به زمین‌های دولتی به مساحت ۱۴۵ هکتار را به صورت فوری رفع کرده است.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن افزود: در دی‌ماه امسال بیشترین وقوع و رفع تعرض به اراضی دولتی در استان تهران روی داده است.
وی اضافه کرد: از ۷۷ مورد تعرض به زمین‌های دولتی دراستان تهران که نزدیک به ۵ هکتار بوده همه موارد به صورت فوری رفع تعرض شده است.معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص اجرای احکام قطعی قضایی در دی‌ماه نیز اظهار کرد: ۳۴ مورد حکم قطعی به مساحت ۷۱ هکتار در سراسر کشور اجرا شده است.
مالکی ادامه داد: با اقدامات پیشگیرانه یگان حفاظت در سراسر کشور در استان‌های قم، کرمانشاه و مازندران هیچگونه تعرضی به اراضی دولتی گزارش نشده است.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی