تاریخ انتشار : دوشنبه 2 بهمن 1402 - 16:47
کد خبر : 15767

معرفی بیش از ۴۶۶ هزار و ۵۴۹ واحد مسکونی به بانک مسکن

معرفی بیش از ۴۶۶ هزار و ۵۴۹ واحد مسکونی به بانک مسکن

بیش از واحد مسکونی در قالب ۷۹ هزار و ۷۹۹ پروژه برای دریافت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن از ابتدای اجرای این طرح تا پایان دی ماه سالجاری به بانک مسکن معرفی شدند.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا ؛ ۲۶۶ هزار و ۸۷ واحد ازسوی سازمانهایی همچون اداره کل راه و شهرسازی،

بیش از واحد مسکونی در قالب ۷۹ هزار و ۷۹۹ پروژه برای دریافت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن از ابتدای اجرای این طرح تا پایان دی ماه سالجاری به بانک مسکن معرفی شدند.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا ؛ ۲۶۶ هزار و ۸۷ واحد ازسوی سازمانهایی همچون اداره کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن،ستادداجرایی فرمان امام،صندوق مسکن،شهرهای جدید و… به بانک مسکن معرفی شده اند و ۲۰۰ هزار و ۴۶۲ واحد نیز خودمالک هستند.

بانک مسکن همچنین برای ۳۲۲ هزار ۶۴۶ ساخت واحدمسکونی در قالب ۴۹ هزار و ۶۰۲ پروژه قراردادی بالغ بر بیش از یک میلیون و ۳۶۳ هزار میلیارد ریال با سازندگان به امضا رسانده است و مبلغ بیش از ۷۴۲ هزار و ۸۵۸ میلیارد ریال نیز بابت سهم الشرکه بانک برای ساخت واحد مسکونی به متقاضیان پرداخت کرده است.

ازابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تاکنون متقاضیان تعداد ۱ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۶۳۳ فقره حساب در شعب بانک مسکن افتتاح کرده اند.

برچسب ها : ،