تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1402 - 14:55
کد خبر : 15715

پیام تسلیت مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت درگذشت مدیرعامل بانک ملت

پیام تسلیت مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت درگذشت مدیرعامل بانک ملت

دکتر سید عباس حسینی مدیر عامل بانک مسکن طی پیامی درگذشت رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت را تسلیت گفت.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر حسینی درگذشت ایشان را ضایعه بزرگی برای نظام بانکی و به ویژه کارکنان بانک ملت عنوان کرد. در پیام مدیرعامل بانک مسکن امده است:

دکتر سید عباس حسینی مدیر عامل بانک مسکن طی پیامی درگذشت رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ دکتر حسینی درگذشت ایشان را ضایعه بزرگی برای نظام بانکی و به ویژه کارکنان بانک ملت عنوان کرد.

در پیام مدیرعامل بانک مسکن امده است:

انا الله و اناالیه راجعون

خبر تاسف برانگیز درگذشت رضا دولت آبادی مدیرعامل محترم بانک ملت، ضایعه بزرگی است چرا که نظام بانکی یکی از مدیران صادق،شایسته و تاثیرگذار خود را از دست داد و موجب تالم و تاثر عمیق همکاران نظام بانکی به ویژه کارکنان بانک ملت شده است.

بی شک آن مرحوم از مدیران تاثیرگذار و پرتجربه نظام بانکی بود که در دوران مسوولیت خود در بانک ملت با اقدامات شایسته و تلاش های ارزنده ثمرات ارزشمندی را در امور اقتصادی کشور برجای گذاشته است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بانک مسکن ، ضایعه درگذشت این پیشکسوت ارزشمند نظام بانکی را به خانواده آن مرحوم و همکاران نظام بانکی و به خصوص همکاران بانک ملت تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده غفران و علو درجات و برای خانواده محترم آن مرحوم و دیگر بازماندگان ایشان صبر و اجر مسئلت دارم.

برچسب ها : ،