تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1402 - 17:17
کد خبر : 15697

بیش از ۱۰ هزار خوزستانی بزودی صاحب خانه می‌شوند

بیش از ۱۰ هزار خوزستانی بزودی صاحب خانه می‌شوند

بانک مسکن خوزستان از عقد قرارداد احداث ۱۰ هزار و ۱۱۳ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف خوزستان خبر داد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، یاور عسکری مدیر شعب استان خوزستان با مطلوب ارزیابی کردن روند پرداخت تسهیلات واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن، افزود: تسهیلات بانکی برای ساخت واحدهای مسکونی

بانک مسکن خوزستان از عقد قرارداد احداث ۱۰ هزار و ۱۱۳ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف خوزستان خبر داد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، یاور عسکری مدیر شعب استان خوزستان با مطلوب ارزیابی کردن روند پرداخت تسهیلات واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن، افزود: تسهیلات بانکی برای ساخت واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن به ازای هر واحد ۵۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.
وی افزود: تا کنون در قالب طرح نهضت ملی مسکن، برای ساخت ۱۰ هزار و ۱۱۳ واحد مسکونی در استان خوزستان از سوی این بانک با سازندگان قرارداد بسته شده است. ساخت و ساز پروژه‌ها با سرعت دنبال می شود و به‌زودی متقاضیان صاحب‌خانه می‌شوند.
عسکری تأکید کرد: در قالب طرح نهضت ملی مسکن نیز بیش از ۳۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات منعقد شده است و کارکنان این مدیریت تلاش قابل‌توجهی برای سرعت بخشیدن به پرداخت این تسهیلات از خود نشان داده‌اند.
مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان با اشاره به اینکه این بانک در مقایسه با سایر بانک‌ها به همه تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن عمل کرده است، بیان کرد: خوشبختانه چندی قبل شخص رئیس‌جمهور از اقدامات بانک مسکن در تأمین مالی واحدهای نهضت ملی مسکن قدردانی کرد و این افتخاری است برای کارکنان بانک که نقش مهمی در خانه‌دار کردن مردم و تحقق اهداف دولت در بخش عمرانی از خود نشان داده‌اند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی