تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1402 - 12:46
کد خبر : 15677

تلاش برای رفع موانع موجود در مسیر ساخت‌وسازهای باکیفیت

تلاش برای رفع موانع موجود در مسیر ساخت‌وسازهای باکیفیت

معاون مسکن و ساختمان با اعلام برگزاری نخستین نشست شورای توسعه نظام مهندسی ساختمان از تلاش برای رفع موانع موجود در مسیر ساخت‌وسازهای باکیفیت خبر داد و گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی با جدیت و منظم برگزار و نتایج گزارش خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن –

معاون مسکن و ساختمان با اعلام برگزاری نخستین نشست شورای توسعه نظام مهندسی ساختمان از تلاش برای رفع موانع موجود در مسیر ساخت‌وسازهای باکیفیت خبر داد و گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی با جدیت و منظم برگزار و نتایج گزارش خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، هادی عباسی معاون مسکن و ساختمان با اعلام برگزاری نخستین نشست شورای توسعه نظام مهندسی با حضور اعضا و ارایه احکام آنها با امضای وزیر راه و شهرسازی، گفت: اعضای شورای توسعه نظام مهندسی ساختمان نقطه نظرات و اولویت‌های خود را حداقل در ۵ محور با اولویت‌هایی که در حوزه فنی و مهندسی ساختمان وجود دارد، مطرح کردند.

معاون مسکن و ساختمان تصریح کرد: نظام ارجاع کار، موضوع قیمت‌گذاری، موضوع تعارض منافع، مسئولیت‌پذیری بعد از انجام کار اعم از طراحی، اجرا و نظارت، شفافیت و مستندسازی کارهای اجرا شده در ساختمان، تسریع در فرآیند صدور پروانه ساختمانی، افزایش عمر مفید ساختمان از جمله دغدغه هایی بود که اعضای شورای توسعه نظام مهندسی بر روی آن تاکید داشتند.

عباسی گفت: مقرر شد تا پایان سال، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی هر سه هفته یکبار تشکیل شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی، گفت: با تاکید وزیر راه و شهرسازی، جلسات شورای توسعه نظام مهندسی با جدیت و منظم برگزار و نتایج گزارش خواهد شد.

گفتنی است، اعضای شورای توسعه مهندسی ساختمان متشکل از مهدی چمران، اقبال شاکری، اکبر نیکزاد، جمالی‌نژاد، حمزه شکیب، مهدی عباسی هستند.

نشست توسعه مهندسی ۴۸۰۷۲۰۱/۲۰/۲۰۲۴ ۹:۱۵:۴۹ AMhttp://hibna.ir/media//Image/2024/01/202401108860955158_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2024/01/202401108860955158_Thum.jpg

برچسب ها : ،