تاریخ انتشار : دوشنبه 18 دی 1402 - 19:05
کد خبر : 15413

کسب رتبه برتر بانک سپه در تعدادتراکنش‌های شبکه پرداخت

کسب رتبه برتر بانک سپه در تعدادتراکنش‌های شبکه پرداخت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، این بانک با کسب سهم ۱۸.۳۸ درصدی رتبه نخست شبکه بانکی با بیشترین سهم بازار از کل تعداد تراکنش‌های شبکه پرداخت را در آذرماه سال جاری به خود اختصاص داد. بانک سپه با کسب سهم ۱۹.۷۹ درصدی رتبه نخست شبکه بانکی با بیشترین سهم

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، این بانک با کسب سهم ۱۸.۳۸ درصدی رتبه نخست شبکه بانکی با بیشترین سهم بازار از کل تعداد تراکنش‌های شبکه پرداخت را در آذرماه سال جاری به خود اختصاص داد.

بانک سپه با کسب سهم ۱۹.۷۹ درصدی رتبه نخست شبکه بانکی با بیشترین سهم از تعداد تراکنش‌های ابزار کارتخوان فروشگاهی و نیز سهم مبلغی ۱۰.۴۱ درصدی در زمره بانک‌های برتر در حوزه مبلغ تراکنش‌های ابزار کارتخوان فروشگاهی در شبکه پرداخت قرار گرفت.

براساس این گزارش، این بانک با سهم ۱۱.۴۴ درصدی جایگاه دوم شبکه بانکی در بیشترین سهم از تعداد کارت‌های بانکی تراکنش‌دار شبکه پرداخت، رتبه دوم بیشترین کارت برداشت تراکنش‌دار در شبکه پرداخت در مدت مذکور را کسب کرد و نیز در بخش کارت هدیه و بن‌کارت تراکنش‌دار در مدت مورد اشاره جز بانک‌های برتر در شبکه پرداخت قرار گرفت.

بانک سپه همچنین با سهم ۱۱.۵۰ درصدی رتبه دوم بانک‌ها در بیشترین سهم از تعداد تراکنش‌های صادرشده، با سهم ۱۸.۳۸ درصدی برترین بانک بلحاظ تعداد تراکنش‌های پذیرش‌شده و نیز در زمره بانک‌های برتر با بیشترین سهم از مبلغ تراکنش‌های صادرشده و پذیرش شده در شبکه شاپرک قرار گرفت.

شاپرک در جدیدترین گزارش خود بانک سپه را با سهم ۲۵۶.۹۵۸ هزار تراکنش در جایگاه نخست بیشترین اختلاف مثبت در تعداد تراکنش‌های پذیرش‌شده و با کسب سهم ۱.۲۰۱.۰۹۸ هزار تراکنشی نیز در جایگاه دوم بیشترین سهم از کل تراکنش‌های صنعت پرداخت کارتی در شبکه بانکی قرار داده است.

برچسب ها : ،